Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Anyósom mindent...

Mit tegyek? Anyósom mindent tudó okos tojás Fojton arra buzzdítsa a két éves kis lányomat, hogy csak őt és az apósomat kell hogy szeresse. Tőlem. Ő öltizteti, fürdeti, stb. Úgy erzem, hogy fele annyira sem szeret a kis lányom mint ahogyan őt.

Figyelt kérdés

Mondtam többször már,hogy az én gyermekem hadd neveljem én


De hiába.


Egész nap itt üll utasítgat ugráltatt.



Tudbi illik egy udvarban lakunk én a parommal az udvar masik végén.



Volt már így valaki? Van rá megoldás?



2019. ápr. 28. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Kiosztod. Elmondod a kedvesnek hogy merre hány méter. Én pofán is verném. Mi az hogy ő fürdeti, öltözteti?? Elmondod hogy a te gyereked és az van amit te szeretnél.
2019. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Kiveszed a gyereked a kezéből és te öltözteted, fürdeted stb..Na meg elküldöd a faxba.Ahányszor rákezd annyiszor.Előbb utóbb megérti.Amúgy meg tanulj meg kiállni magadért, mert később a gyerekednek is szüksége lehet arra ,hogy kiállj érte és ha most nem megy később se fog.
2019. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még annyit ,hogy a gyermekem ha beteg itthon kell ápolni,mert fél az autóba nem tudom sem a körzetihez,sem a sürgősire vinni. Ha ki akar menni az anyosom akkor ell kezd sírni,hogy be gadja itt olelgeti csókolgatja.En persze csak ülök és nézem anbyira faly hogy en hordtam ki 9 honapig en vajjúdtam vele 6 órát én szültem meg én aldozztam fell a testem en sirtam erte mikor beteg volt es mégse szerethetem hiaba probalom hiaba megyek oda hozza mondvan hogy nagyon szeretem azt nondja,hofy te nem szeretsz mama szeret😞
2019. ápr. 28. 21:05
 4/14 A kérdező kommentje:
De hiaba minden volt hogy nekem jött mert nem hagytam neki furdetni.
2019. ápr. 28. 21:07
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem menjetek el onnan. Komolyan.
2019. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Suttyófalvára nem kellett volna gyereket szülni
2019. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Annyi ilyen kérdés van, és nem értem... mikor tanuljátok meg, hogy anyós közelében nem lakunk, vagy ha mégis muszáj laknunk, akkor nem szülünk gyereket addig, mert katasztrofális kimenetel lesz?

De mindegy, ha már így alakult, és nem tudtok minél előbb lelépni: kommunikáció a pároddal, kommunikáció anyóssal.

2019. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát tőled sokat nem tanulhat szegény gyerek, kb írástudatlan vagy.
2019. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

7-es. Nekunk anyos a szomszedunk, akkor ne szaporodjunk? Vagy varj. Nem engedem be a hazamba, ha nem akarom.

Mellesleg anyam is anyoshoz szult megse nevelte a gyereket helyette mas. Miert? Ja mert nem hagyta.


En nem tudom mi megy felre ezekben az esetekben, de apa se hiszem, hogy a parja mellett all az anyja elleneben, ami viszont nagy hiba.

2019. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy lejön a sztoriból, te valószínűleg teljesen el vagy nyomva, és kb. engedelmesen tűröd, hogy elvegyék tőled a lányodat. Akit a világon a legjobban szeretsz. Hát ne tűrd, basszus! Ez ellen egyedül te tehetsz. Amíg háttérbe húzódsz, és hagyod, hogy a kedves mama ápolja, amikor beteg, ő lássa el, ő legyen vele, addig mit vársz? Persze, hogy jobban ragaszkodik hozzá, hát azt látja, hogy a mama az anyja, és nem te! Ezen sürgősen változtass, nyisd ki a szád, nem kell tőle félni, ő is csak egy ember, nem áll fölötted.

Amúgy nekem a saját anyám próbálkozna hasonlóval. Ugyanúgy lakunk, mint ti, két ház, egy telek, tehát mindennapos vendég. Ő anno jobban szerette a nagymamáját az anyjánál, a mai napig azt mondja, hogy valójában a nagyanyja volt az anyja, és a fejébe vette, hogy majd az én lányom is így lesz vele. Még csak nem is titkolta, ő mondta. Hát én nem hagyom, hogy elvegye tőlem. Unokázhat, játszhat vele stb, de én helyrerakom, amikor nekiáll engem utasítgatni, meg félre akar tolni, hogy majd ő megvigasztalja, ápolja stb. Szóval van egy határ, amit nem léphet át. És látszik is, a lányom (4 éves lesz) tudja, ki az anyja, hozzám ragaszkodik jobban. De azért a biztonság kedvéért költözünk, épp most veszünk házat. Javaslom nektek is.

2019. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!