Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek benneteket, valami...

Kérlek benneteket, valami biztatót mondanádok?

Figyelt kérdés
A párommal lombik programban vettünk részt. Én 32 éves vagyon, minden leletem tökéletes. A férjemnél van csökkent spermium szám. Gyönyörű embrionk lettek, amiből 3at visszakaptam, méhnyálkahártyám 18mm!az orvos és az embriologus is azt mondta nagyon jók az esélyeink. Ma kaptam meg az eredményt, ET után +10 nap 0.16.Sokan tudjátok ezt a hatalmas bánatot amit most érzek. Valakinek valamilyen ötlete, miért nem ágyazodott be? A dr aztmondta viselkedjek normálisan a beültetés után... Sokat pihentem, sétáltam, főztem... Nem hakolgattam, nem emeltem. Rengeteg folyadékot, fehérjét ittam. Ami mondjuk igaz, hogy egy kicsit tulstimuláltak, így a vérem eléggé besűrűsödött, ezért a leszivás napjától Fraxiparin használtam. Lehet, hogy a gyenge vérkeringés volt az oka?

2019. ápr. 29. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig sikerul. Keves akinek elsore osszejon. Szerintem ne ragodj ezen, mert megbolondulsz. Csak elore nezz!
2019. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(

Amellett, hogy rengeteget tudnak a lombik folyamatáról, a sikeresség/sikertelenség okairól keveset tudnak még. Ha jól értem ez volt az első lombikotok. Az orvosunk mondta, hogy az átlag sikerességi ráta a lombiknál 2,5 alkalom. Sajnos ritkán sikerül elsőre.

Fagyasztott embriók is vannak? Mert állítólag a fagyasztott embriók beültetésénél nagyobb a sikeres terhesség esélye. Ezt egy orvos egyszer azzal magyarázta, hogy sokan közülük úgy látja ez azért lehet, mert a nők szervezete nincs annyira telepumpálva hormonnal, hisz leszíváshoz akkor már nem stimulálják szervezetet.

Szívből kívánom, hogy a következő próbálkozás meghozza a gyümölcsét.

2019. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(


Szinten tökéletes eredményekkel nekünk a 3. es a 4. Lombik volt sikeres.

2019. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs fagyasztott. Volt 9,de mivel nem érték el az 5.napot,igy nem fagyasztották le. Köszönöm a biztató szavakat. Nagyon kedvesek vagytok.
2019. ápr. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!