Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 3 hónapos 10 napos....

Kisfiam 3 hónapos 10 napos. Ugye ennyitől nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Kérlek ne bántsatok. Tisztában vagyok vele, hogy túl parázom. De inkább 10x kérdezek butaságot mint 1x baj legyen.

Nyűgös volt, felvettem. Függőlegesen tartottam az ölemben, amikor hirtelen hátravetette magát, én megijedtem, megfogtam a hátát, erre ő visszalökte magát a vállamra. Az álla koppant a vállamon, megijedt mert egy másodpercre sìrt.

Letettem a pelenkazóra, játékot mutattam neki figyelte, majd mosolygott. Majd hasra fordítottam, szépen tartotta magát és nézelődött. Kb egy órája történt. Lehet valami baja? Mire figyeljek?


2019. ápr. 29. 18:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Most alszik.
2019. ápr. 29. 18:53
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ettől semmi baja nem lesz. Nemsokára forogni kezd, egy párszor (rácsvédő ide v oda) be gogja még magát ütni
2019. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Hirtelen megijedt a koppanástól, de nincs és nem is lesz semmi baja, ne aggódj. :)
2019. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak tudod sokat olvastam a rázott baba szindrómáról. (Kellett nekem!🙄) Azóta minden fejével kapcsolatos "sérülést" ezzel hasonlítok össze és félek.

Tudom borzasztó vagyok magam is kikészítem.

2019. ápr. 29. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baja nem lesz.
2019. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Cuki vagy, no para.
2019. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Semmi baja sem lesz!

Én is mindig paráztam. Mostmar főleg. 7 hónapos de nagyon próbál felállni kapaszkodva ha egy mp-re nem figyelek, elengedi a kezét elesik. Először majdnem szívrohamot kaptam úgy megijedtem rögtön szaladtam oda majdnem sírva, erre úgy elkezdett sírni, hogy alig tudtam megnyugtatni. De rájöttem, hogy nem attól sír, hogy megütötte magát komolyan hanem hogy én megijedtem ebből kifolyólag Ő is megijed.

Na meg persze mászik és mindenhol megüti magát...

2019. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Sztem is cuki vagy. Nem lesz baja.
2019. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
A megrázott baba szindrómához az kell hogy többször egymás ugyás nagyon durvàn csapódik előre-hátra a feje. Ilyet véletlen mozdulattal nem tudsz okozni:) én a babakocsival mentem mindig neki valaminek, amikor már épp megtanult ülni, attól is jól megbillen, de baja nem lesz:)
2019. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ti is cukik vagytok.😊 Nagyon köszönöm nektek.
2019. ápr. 29. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!