Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan aludjunk egyutt?

Hogyan aludjunk egyutt?

Figyelt kérdés

Kislanyommal egyutt alszok az agyon,mert sokat kelt/kel ejszaka meg mindig, az agy elegge magas.Ha elalszik este nem tudok elmenni mellole,mert feltem, hogy leesik.Korbe pakolom parnakkal stb,de ez veszelyes igy is.Kisagyban sosem aludt ejszaka,nappal is csak akkor mikor kisebb volt.

Nem tudom hogyan kellene megoldani ezt a helyzetet,hogy ha alszik akkor en feltudjak kelni mellole.Mert igy nappal mellette fekszek mig fel nem ebred.

Valakinek valami otlet?

(15 honapos)


2019. ápr. 30. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Sürgősen szoktasd saját ágyba.
2019. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Saját szobájába vasaroljatok neki hempergo nevű vagy tipusu agyat az alacsony. Vagy leesesgatlos agyat. Ott tudtok egyutt is vagy kulon is aludni. A surgosen szoktasd le 1est meg fosd le. Majd akkor szoktasd le ha neked meg neki kenyelmes. Sztem 1es nem azt kérdezte hanem hogy hogya aludjon vele egyutt. Olvassal mar.
2019. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Én a földre körbe pakoltam párnákat, plüssöket, hogy puhára essen. Most kap saját ágyat, ami alacsony és ketten is kényelmesen elférünk rajta.
2019. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy. Szoktasd a saját ágyába. Nehez lesz, beletelik pár nap balhéba, de lesz helyed aludni, és neki is.
2019. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Én berakom a bébiőrt az ágyba, ha megmozdul már hallom és benézek.Ez vált be a legjobban.Meg amelyik oldalra le tudna esni oda pakolok a földre párnát ,takarót.


1.

Lehet neked mázlid volt, de ha majd 20 percenként kelne a gyereked aztán az egész éjszakád arról szólna másfél éve, hogy gyereket altatsz, majd nem lenne ekkora a szád!Mindenki úgy altat ahogy tud, meg ahogy neki kényelmes!

2019. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Leesésgátlós ágy.

Amúgy azt nem értem, mi a veszélyes a párnában.

Amúgy meg már nem kisbaba, mi baja lenne ha legurulna?

Szerintem sokunk esett már le ágyról az élete során.

De ha ez megnyugtat, tedd a földre a párnákat.

2019. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
2019. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Koszonom azoknak ,akik ertelmes valaszt tudtak adni.

5-nek teljesen igaza van,jol mondja, ,epp ez itt a gond h nekem sokat ebred ejszaka van mikor 10x vagy tobb es cicizik is meg.

Tehat a kulon altatas nem opcio,mert azt nem birnam.Igy is nagyon megvisel,h 15 honapja NEM ALUDTAM EGY EJSZAKAT SEM AT.

Egyebkent a parna korbe pakolast eddig az agyon tettem,adtatok mas otletet h a foldre is tegyek.Koszonom

Es mozgasfejlodesben is le van maradva az atlaghoz kepest,mert meg nem jar.

2019. ápr. 30. 17:25
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Az normálus egy 15 hósnál, hogy még nem jár. Mert 18 hóig kell önállóan járniuk. Szóval ez nem lemaradás.


Az viszont nagyon nem normális, hogy 15 hónaposan 10x kel éjjel. Inkább az éjszakai alvásra kellene megoldást keresni, nem a párnázásra.

Próbáld meg kitalálni az ébredések okát.

2019. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
5, aha, mert a kérdésből baromira az jön le, hogy nekik ez így kényelmes...
2019. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!