Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Van valakinek tapasztalata babákon végzett kranioszakrális terápiával kapcsolatban?

Egy nagyon segítőkész gyógytornász javasolta nekünk ezt a módszert a Dévény torna mellé. Olvastam róla, de nem ismerem a sikerességi mércét, a hogy mennyire hatásos akár felnőtteken, akár babákon. A babám feszes és sokat feszeget is. Ezért javasolták. Egyébként ha valaki ismeri ebben a témában Járay Dórat, arra is kiváncsi lennék, mik a tapasztalatok vele?!

ápr. 30. 22:58  Privát üzenet  

A válaszok
Személyes tapasztalatom nincs, mi majd most kezdünk járni. De többeket ismerek, akik kipróbálták. A kép vegyes. Van, akinek sokat segített, van akinek semmit. Ez nagyon egyéni. Ahogy a dévény, katona módszer, pfaffenrot terápia stb se válik be mindenkinél, így ez is lutri. Ki kell próbálni, máshogy nem derül ki. Remélem nektek segít!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 30. 23:38 Privát üzenet

Nekem ajánlották a kislányom gerincferdulese miatt, és alapvetően a módszer szimpatikus, tudok vele azonosulni, de nem tudom, valóban hatásos-e, mivel néhány alkalom után abbahagytuk. Én elég elfogadonak tartom magam, de a terapeuta személyisége ellenerzeseket keltett bennem, pedig látszólag kedves volt. Amikor nála jártunk, a kislányom sem volt "önmaga". Ráadásul, nem igazán láttam változást a gerincproblémákat illetoen, sokszor ellentmondásba is keveredett a kiegészítő gyakorlatok kapcsán.

Úgy döntöttem, nem megyünk többet (kislányom nem is kérdezi megyünk-e), viszont szeretnék még egy esélyt adni ennek a módszernek, és tervezem, hogy elviszem másik terapeutahoz, bízom benne, visszaall a bizalmam.:)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 1. 07:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek tapasztalata a hypospadiasis (húgycsőhasadék) nevű rendellenességgel kapcsolatban? Kisfiam ezzel született elvileg nem annyira súlyos a helyzet. Valaki aki...
Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?
Van valakinek tapasztalata ezzel a cumisüveggel kapcsolatban?
Cam Baby Bagno káddal kapcsolatban tapasztalat, vélemény?
Másnak is voltak ilyen érzései a második babával kapcsolatban? Mióta haza vittük a kis tesót a lelkem megszakad. Normális amit érzek?
Anyukák nektek is van idegesittö családtagotok? Aki mindenben megkérdöjelez titeket a a gyerekneveléssel kapcsolatban?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!