Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata babákon végzett kranioszakrális terápiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy nagyon segítőkész gyógytornász javasolta nekünk ezt a módszert a Dévény torna mellé. Olvastam róla, de nem ismerem a sikerességi mércét, a hogy mennyire hatásos akár felnőtteken, akár babákon. A babám feszes és sokat feszeget is. Ezért javasolták. Egyébként ha valaki ismeri ebben a témában Járay Dórat, arra is kiváncsi lennék, mik a tapasztalatok vele?!

#baba #feszesség #izomtónus #kranioszakràlis teràpia #craniosacralis terápia #bowen technika
2019. ápr. 30. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, mi majd most kezdünk járni. De többeket ismerek, akik kipróbálták. A kép vegyes. Van, akinek sokat segített, van akinek semmit. Ez nagyon egyéni. Ahogy a dévény, katona módszer, pfaffenrot terápia stb se válik be mindenkinél, így ez is lutri. Ki kell próbálni, máshogy nem derül ki. Remélem nektek segít!
2019. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ajánlották a kislányom gerincferdulese miatt, és alapvetően a módszer szimpatikus, tudok vele azonosulni, de nem tudom, valóban hatásos-e, mivel néhány alkalom után abbahagytuk. Én elég elfogadonak tartom magam, de a terapeuta személyisége ellenerzeseket keltett bennem, pedig látszólag kedves volt. Amikor nála jártunk, a kislányom sem volt "önmaga". Ráadásul, nem igazán láttam változást a gerincproblémákat illetoen, sokszor ellentmondásba is keveredett a kiegészítő gyakorlatok kapcsán.

Úgy döntöttem, nem megyünk többet (kislányom nem is kérdezi megyünk-e), viszont szeretnék még egy esélyt adni ennek a módszernek, és tervezem, hogy elviszem másik terapeutahoz, bízom benne, visszaall a bizalmam.:)

2019. máj. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Üdv!

Nekem van személyes tapasztalatom!Nekem kb 10 ève időszakosan gerincfajdalmaim vannak, igazából porckorong domborulat ami sérv előtti állapot de ez is tud ám fájni.A 10 év alatt mindent de tényleg mindent megtettem és ahová lehetett elmentem.Voltam mckenzi tornasznàl voltam csontkovacsnal Pécsen a Da Vinci magánklinikàn vettem gerincnyújtó padot szedtem gyógyszereket le se tudom írni mi mindent megtettem.Aztàn elmentem egy kranios terápiàra és ha hiszitek ha nem egyetlen kezelés a derekamnàl 2 nap alatt elmulasztotta a 8 hónapja tartó derèkfàjásom.A kezelés másnapján sokkal jobban fájt de erre a terapeuta felhívta a figyelmem majd a második nap olyan szinten elmúlt mintha soha nem fájt volna egyszóval teljesen megszűnt a fájdalom.Èn határozottan éreztem hogy ki old belőlem valamit mintha egy csomó lenne benned amit ki goboz.Ezek tulajdonképpen energia gócok amit helyre tud állítani és a test saját magát gyógyítja meg.A testnek van öngyógyító képessége ami gyógyíthatatlan betegsèget is meg tud gyógyítani és a kranios terapeuta rá tudja venni a tested hogy kezdje el önmagát gyógyítani kèpes kommunikàlni ilyen formában a testeddel.Ez túlmutat mindenen amit modern orvoslás nak hívnak.Ezek nem új gyógymódok hanem újra fel vannak találva.

2019. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!