Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

4 hetes babám náthás lett estére, mit tehetnék érte?

Alig kap levegőt, nem bír aludni, valószínűleg a nővérétől kapta el. Mivel a lányom is beteg és a papájánál alszik, náluk van a babyluuf, az orrsziporszi meg a tengervizes orrspray is.😟 Azt se tudom ilyen pici mit kaphat, holnap megyünk ügyeletre.

máj. 1. 00:47  Privát üzenet  

A válaszok
Szivasd ki az orrát.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 1. 01:07 Privát üzenet

Azért egy náthaból nem kell ekkora hisztit csapni, ( ügyelet ?? 🙄) főleg hogy már van van egy nagyobb gyereked is.

Tengervizes spray, kiszívod az orrát, párologtatsz.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 1. 01:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Este 7 óta nem alszik, nonstop ordít, enni sem tud normálisan...

# 3/10Időpont máj. 1. 03:47 Privát üzenet
Orrszívás, sterimar. Nasivin babyt ha jól emlékszem csak két hónapos kortól lehet, kérdezz rá orvosnál.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 1. 04:31 Privát üzenet
Elsőnek a sosorspray, varni kicsit, utana orrsziporszi, es utana nasvin baby. De ha van nővére, gondolom jártas vagy mar ebben.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 1. 05:55 Privát üzenet
De miért kéne jártasnak lennie benne? Nem biztos hogy az első gyermeké átesett náthán ennyi idősen.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 1. 06:15 Privát üzenet
Mi a helyzet? Hogy van a pici?

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 1. 06:25 Privát üzenet
Babyluuf 6 hós kortól használható

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont máj. 1. 07:00 Privát üzenet
Nasivin baby mehet újszülött kortól. Nem kellvolt egy náthához ügyelet, orrszívás sterimarral, majd nasivin, hogy kapjon levegőt, ennyi. Nálunk is ovis a nagy, a kicsi 4 hós, épp most taknyos harmadszor az oviból hazahordott nyavalyák miatt. Szívd az orrát és kiheveri.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 1. 08:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem mentünk ügyeletre, hazahoztuk az orrsziporszit és mostmár alszik. Orrspray híján anyatejet használtam az orrába. Szegénykémnek sok takony volt az orrába, de cuki volt, nem sírt az orrsziporszitól. Akkor babyluuf kilőve, már nem emlékszem mikortól lehet használni. A lányom valóban nem volt ilyen picinek beteg mint a fiam. A nagy tesót nehezen lehet elkülöníteni tőle mikor állandóan oda akar menni hozzá csak megnézni, aztán jól lehapcizta a picit.

# 10/10Időpont máj. 1. 14:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megfaztam par napja de ma estere jobban kellene hogy legyek. Mit tehetnek?
Mit adjak kis fiamnak esti köhögés ellen kap köptetőt de azt csak reggel de estére is nagyon köhögteti? Mit tehetnék?
Refluxos vagyok szedek gyógyszert. Estére elég kellemetlen a leheletem. Valakinek hasonló? Mit tehetnék vagy miket egyek?
32. hétben járok és estére úgy elfáradnak a lábaim hogy alig tudok állni? Mit tehetnék ellene? Más is van így?
Egész nap nyitott szandálban vagyok, estére mégis lábszagom van. Mit tehetnék ellene? (NEM gombás! ) 18/L
Minden nap estére túlpörög a babám. Nagy sírás (ordítás) után tud csak elaludni. Mit tehetnék?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!