Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6honapos kisfiam meg egyetlen...

6honapos kisfiam meg egyetlen ejszakat sem aludt at! Help? Bovvebben lent

Figyelt kérdés
olvastam a neten h leteznek alvassegito baba hemoterapias teak valaki tudna nekem ajanlani ami segithetne? de a tea nevere is szuksegem lenne, szoptatok meg es nem azzal van baj, csak egyseruen nem alszik el, csak keso ejjel(11) de utana 1 ora mulva felebred napkozben max 30 percet alszik, mar elkezdtuk a hozzataplalast is es probalkoztam jol lakkatni is estere de az sem segitett meg tapszert is probaltam........miota megszuletette egy ejszaka sem volt egesz, reggel fel6 vagy 6 kor ebred es nagyon nehezen lehet elfarasztanom kozben es is kivagyok mar aztan ha sikerul 20 vagy 30perceket alszik, en angliaban vagyok anyuka szoval olyan teara lenne szuksegem amit itt is megvehetek....koxonom
2010. júl. 6. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
szia!már én is próbáltam mindent,de semmi nem vált be.7 hónapos a fiam,véletlenül aludt át 1 éjjelt.de általában 4-6x ébred éjjel.
2010. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ha esetleg tud valaki neked itthonról küldeni akkor én a Viburcol kúpot ajánlom!!Nekünk bevált!!
2010. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni,de nálunk is ugyanez volt a helyzet.Mindent kipróbáltam Milupas esti nyugtató citromfüves tea,chamomilla,de semmi nem segített.A lányom most 11 hónapos, már csak egyszer kel éjszaka és nappal is alszik kétszer,de még egy éjszakát sem aludtunk át.Azt mondták egyszerűen ilyen alkat és majd egyszer csak elnövi.
2010. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koxonom sepen hat akkor varok kitartoan remlem nemsokara alhatok tobbet is
2010. júl. 6. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:
16 honapos a fiam, kb volt 5 ejszakank amit ataludtunk. Semmi nem segit...kitartas
2010. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 fiam van (5 éves,2,5 hónapos) kb.2 hete alszunk éjszaka.Én nem 19:00 kor fürdetek,hogy 20:00 kor aludjon.Akkor fürdünk mikor elálmosodik.Az este is 22:30 kor vittem fürdeni,addig takarítottam,ő meg a babakocsiból nézet.Fürdés,vacsi,5 perc sírás és 8:30 kor kelt.Mind a kettőnél bevált.
2010. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hós, nem alszik át éjszakát! Már azt elértem, hogy napközben alszik 1-1,5 órát aztán plusz 30 percet. Magától alszik el, éjszaka ritkán kapp tejet, mégis felkel. Szerintem alapból rossz alvó:-( Próbáltam a schlüsser sókat is(7-es), az egy fokkal javított a helyzeten.. Én is azt mondom kitartás:-(
2010. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az ilyen nemalvó babán ritkán segít bármi is.

nálunk 2 hónapja alszik, most másfél éves.

amúgy homeopátiás golyókat lehet hogy lehet ott is kapni a gyóygszertárban ,ahol élsz, a chamomilla ch 15 öt szokták ajánlani. nekünk mondjuk az sem segített, de egy próbát megér-

2010. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Fel a fejjel az én fiam 14 hónapos koráig minden éjszaka felébredt.

Azóta viszont végig alussza az éjszakát, csak kitartás és ő is ilyen fél órákat aludt nappal és esete 10 -ig fent volt ha elaludt 9- kor 10 -ig aludt és fent volt éjfélig vagy 1 óráig.

De szerencsére kinőtte.

2010. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megyegyszer koxonom hat kitartok mast tehetek koxonom atancsokat
2010. júl. 6. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!