Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos babával bevállalnátok...

7hónapos babával bevállalnátok egy 1 hetes balatoni nyaralást?

Figyelt kérdés
Aug.végére kaptunk egy ingyenes nyaralást, de nem tudom, hogy ilyen kicsi babával lehetne e élvezni...
2019. máj. 1. 13:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha ingyen van akkor igen. :D
2019. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

Mi tervezetten megyunk ekkoraval kulfoldre nyaralni. Harmadik gyerek, a nagyobbakat is vittuk mindenhova mar az elso nyaron (teli-koratavaszi mindegyik gyerekunk), soha nem volt semmi gond.

Annyi, hogy gyerekekkel nem “bulinegyedbe” foglalunk szallast sehol, hanem csendesebb helyen.

2019. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Persze!
2019. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Nagyik? Szerintem ilyen kicsi gyerekkel nem nyaralás a nyaralás, csak máshol pörögsz a gyerek körül.

Lehet lepontozni véranyák.

2019. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 4-es! Akinek már nem élnek a nagyik, testvér nincs az soha ne menjen nyaralni. Olyan természetes az, hogy minden kisgyereknek vannak nagyszülei, rokonsága?

Kedves kérdező! Nyugodtan menjetek. Mi is fogunk, nem balcsira, de 3-4 napra elmegyünk valahová. Még csak 3 hónapja vagyok "bezárva" a házba, de már érzem a negatív hatását. Ki kell mozdulni.

2019. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

A 4esnek annyiban igaza van, hogy ugyanazt csinálod, mint otthon csak a helyszín más.


De egyébként az is lehet feltöltődés, ha nem mindig ugyanazt a négy falat, környezetet bámulod nap mint nap.


Nekem 10 hós lesz a babám augusztusban, de mi idén inkább nem nyaralunk.

2019. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
A nagyot 9 hónaposan vittük, nagyon jó volt. Igaz, hogy "pörögtem" a gyerek körül, de akkor is más volt, mint itthon. A kicsit 4 hónaposan nem vittük, az még korai lett volna nekem. A barátnőm viszont az 5 hónapost is vitte külföldre is. (lazábbak és strapabíróbbak, mint az enyémek)
2019. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%

Mi is 7 hónapossal megyünk.

Nekem a most 4 hónapos mellett mèg nincs nagy vágyam (nagyon élvezem a babázást, korábban pörgős váltott műszakos munkám volt, sose volt időm pl sütit sütni vagy vendégeket hívni - ennyit a véranyázásról).

De nekünk van kiskamasz féltestvér és kutyus is 😂 előbbi igènyli a nyaralást, utóbbi velünkjövős.

Szerintem menjetek Ti is, ha van kedved. Legfeljebb hazajöttök ha rossz. (És amúgy is ingyen volt).

Mondjuk a Balaton sajnos para, egyes részei borzasztó hangosak, pl Siófok környéke éjjel.

2019. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azért nem teljesen ugyanaz, itthon főzök, mosok, takarítok a baba mellett, párom dolgozik. Ott meg lesz reggeli, ebéd, vacsora a hotelben, és ha akarom, takarítónő is jön minden nap. De köszönöm a válaszokat, szerintem akkor el fogunk menni.
2019. máj. 1. 14:29
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
4,5 honapos volt a fiam, mikor egy csaladtagunk kolcsonadta egy hetre a nyaralojat Balatonon, szuper volt! Jott anyukam is, igy bar meg aktivan szoptattam, 1,5-2 orara alkalmankent el tudtunk szabadulni a ferjemmel uszni egyet. A strandra egyutt is sokat mentunk, az egyik legkedvesebb emlekem ebbol az idoszakbol, mikor fekudt a gyerekunk a fuzfa alatt, es hangosan kacagott azon, ahogy fujta a szel a leveleket, a masik, mikor eloszor bementunk egyutt a Balatonba vele, a ferjem fogta, a viz huvos volt, csak a labszaraig tettuk bele, de olyan osszerancolt szemoldokkel nezte kritikusan, hogy eeeez miii, a mai napig elottem van az arca. Estenkent setaltunk a finom meleg nyari esteben a ferjemmel a parton, a gyerek valamelyikunk hatan a hordozoban nezegetett, aztan elaludt, visszaerve csak le kellett tenni. Nagyon jo elmeny volt nekunk.
2019. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!