Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Az lehet baj, ha túl aokat alszik?

2,5 éves a kislányom. Este 8-tól reggel 8-ig alszik, pontosabban reggel már keltem, mert különben elcsúszik a napunk. Utána 12-3-ig alszik du. Egyre többen mondják nekem, hogy nem normális, hogy ilyen sokat alszik. Amúgy minden rendben Nála, de már elgondolkoztam, hogy nem gáz-e, mert annyian mondták. A dokihoz emiatt nem fogunk elmenni, majd ha amúgy is kell.

máj. 1. 14:40  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Elgépeltem, *sokat, elnézést.

# 1/9Időpont máj. 1. 14:41 Privát üzenet
Nem lehet, hogy csak vitamin hiánya van és azért álmos? Mozog eleget?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont máj. 1. 14:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szed vitamint és eleget mozog persze. Napközben nem tűnik álmosnak, inkább olyan, mint akit felhúztak:).

# 3/9Időpont máj. 1. 14:46 Privát üzenet
15 óra alvás tényleg sok ebben a korban. Én azért megemlíteném a dokinak.

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont máj. 1. 15:02 Privát üzenet
Ez teljesen rendben van így.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont máj. 1. 15:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van barátnőm, akinek ugyanennyi idős a gyereke este 10-től maximum reggel 6-ig alszik (plussz éjjel is kel) és napközben 1, maximum 2 órát. De azt gondolom, hogy az is furcsa, mert az meg olyan kevés. De úgy látom itt is megoszlanak a vélemények.

# 6/9Időpont máj. 1. 15:58 Privát üzenet
Szerintem oké, a gyerekek nem egyformák, ha baja lenne, annak más tünete is lenne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont máj. 1. 16:00 Privát üzenet
Ugyan már, a felnőttek alvási szokásai sem egyformák. Az én férjem ha tehetné simán aludna 15 órát 24 óra alatt 😂 Nekem meg elég a napi 5 óra alvás is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont máj. 1. 16:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam én is, hogy nem probléma:).!

# 9/9Időpont máj. 1. 21:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az en kisbabam csak mezzel veszi el a cumit es csak a cumival alszik el. Hogy tudom leszoktatni a mezrol?
A ti babátok is kevesebbet alszik?
2 éves gyereketek napközben mennyit alszik?
Normális, hogy 4-5 órákat simán alszik az egy hetes kislányom?
11 hetes lányom nehezen alszik el, sírva ébred, nem köti le semmi, állandóan fogni kell, nincs jókedve, nem gügyög. Volt valaki így? Oltás óta ilyen, de biztos nincs összefüggés.
Csak hordozóban (nem autós) alszik a baba. Mikor múlik el?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!