Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is egyre nehezebb a...

Másnak is egyre nehezebb a babájával vagy csak én vagyok ilyen béna?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hónapos. Első baba. Kb. 5 hónapig minden szuper volt. Átaludta az éjszakát, fél órákat is eljátszott egyedül.


Nappal sose volt nagy alvó, de azért a mostaninál jobb volt a helyzet.


Legalább a babakocsiban elaludt, most már ott sem.


Iszonyú nehezen alszik el,de előtte üvölt és feszeng.


Éjszaka óránként kel. Ezelőtt egyszer sem. Eddig a fogára fogtuk, de egy hete kibújt az első kettő, de azóta sem alszik jól.


Egész nap nyűgös, mert nem piheni ki magát. Csak akkor nem sír, ha hordozom és ha eszik.


Kb. 5 percig játszik el magában.


Én már nagyon el vagyok keseredve. Mit csinálhatok rosszul?


Egyébként megkésett a mozgásfejlődése, de tudjuk az okát és kezelik a problémát. Vagyis még nem tud forogni. Lehet, hogy ez is frusztrálja?


Engem már nagyon zavar ez is. Legszívesebben bőgnék.


2019. máj. 2. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A hozzataplalassal hogy alltok? Miket vezettel be eddig? Mozgasfejlodes, oltas, lappango betegseg, fogzas, etelerzekenyseg is okozhatja.
2019. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mozgásfejlődésről, fogzásról írtam. Nincs erőm mégegyszer.


Hozzátáplálást 4 hósan kezdtük orvosi javaslatra, mert nem tudott kakilni. Mindent fokozatosan vezettem be. Nem hiszem, hogy ezzel baj lenne. Étkezést nem váltottunk ki, csak annyit kap, amennyitől tud rendesen kakálni.


Oltás 1 hónapja kapott utoljára. Nem viselte meg egyik se. Hőemelkedése se volt.

2019. máj. 2. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy irtad, csak felsoroltam a leggyakoribb okokat. Tejtermeket kap?
2019. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, azt még nem vezettem be. De a glutént igen.
2019. máj. 2. 12:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy tápszeres.
2019. máj. 2. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt minden gyerek más.

Másrészt szerintem nagyon sok esetben nehezebbé válik a helyzet amikor beindul a mozgásfejlődés (kivéve talán azoknál akiknek újszülöttként non-stop bömbölt a babájuk). Úgyhogy lesz ez nehezebb is, amikor egész nap nézheted, hogy mit vesz a szájába és milyen hülyeséget csinál, az alvásuk is romlani szokott ilyenkor.

Amúgy, igen, frusztrálhatja az is, hogy, nem tud jól mozogni.

2019. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én már nagyon várom, hogy futkosni kelljen utána. De most beérném azzal is, hogy elkezd forogni.
2019. máj. 2. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg ilyen, akkor èli meg az ember másképp ahogy a korábbi vàlaszoló is írta, ha előtte non-stop sírt a baba. Annál minden jobb. Egyébként a babakor és kiskgyerekkor elég hosszú időszakai másnak is ilyen idegtépőek.
2019. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!