Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éri valami hátrány a babámat...

Éri valami hátrány a babámat amiatt, hogy keveset énekelek neki?

Figyelt kérdés

Nem szeretek és nem is tudok énekelni. A hangom is rémes. Persze tudom, hogy ez nem indok, mert ez a babákat nem érdekli.


Úgy vettem észre, hogy nem igazán köti le, nem érdekli.


Beszélni sokat beszélek hozzá. Verset is, mondókát is sokat mondok neki. Azokra figyel nagyon.


Balázsnak hívják, úgyhogy József Attila: Altató című versét is minden nap elmondom neki.


Elég ennyi vagy azért énekelni is kellene?


Anyukám szokott neki. Neki szép hangja van.


2019. máj. 2. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Semmi.

Nekem is szörnyű hangom van.

Amíg baba volt, énekeltem neki 1 altatódalt amikor nagyon sírt, néha bejött, néha nem.

Most 6 éves, az oviban van felmérés, mehetne zenesuliba, ha akarnám. De nem oda megy.


Szóval attól, hogy nem énekelgettem neki, még ugyanolyan értelmes, okos gyerek lett belőle, mint akinek énekelnek.

Ja zenét hallgatni imád. Gyerekdalokat, meg most már mindenféle felnőtt zenét.

2019. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszi!
2019. máj. 2. 13:04
 3/4 Metionin ***** válasza:
55%
Semmi, majd énekelnek az oviban úgyis. Nekem se énekeltek soha, anyámnak nincs hangja meg amúgy sem szeret énekelni. De mesét meg ilyeneket se mondott soha, ezeket mind tudtam az oviban pótolni.
2019. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem énekeltem ,semmi hangom nincsen,, meg utálok is énekelni, majd az óvodában énekelnek.
2019. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!