Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

A védőnőm szerint ha a babám eléri azt a bizonyos trimesztert akkor kevesebbet fog kakilni nektek volt olyan hogy a babátok egy nap csak egyszer kakilt?

Most a kisfiam jovoheten lesz 2 hónapos, cicizik , és annyit mondott nekem a védőnőm hogy lesznek olyanok hogy egy nap csak egyszer fog kakilni!

Na de most a fiamnak egesznap csak egy kikifolt volt a pelusaba, akkor ezek szerint nem fog sokat kakilni?

Mert annyit mondott még hogy lesznek olyanok is hogy 5-6 napig nem kakil!

Tapasztalt anyukák nektek meg volt ez a babároknál??

máj. 3. 15:04  Privát üzenet  

A válaszok
Mi van?

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 3. 15:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát az hogy a védőnőm szerint a baba nem fog sokat kakilni egy nap!

Csak most nem tudom eldönteni hogy miért mondja ezt!

Én sem értem sőt a párom sem!

# 2/8Időpont máj. 3. 15:10 Privát üzenet
Az az egy biztos,hogy trimeszter csak a terhesség alatt van !

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 3. 15:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pedig nekem ezt mondta

# 4/8Időpont máj. 3. 15:26 Privát üzenet

Trimeszter??

A védőnőd ezek szerint elég buta.

Meg mi az,hogy lesz olyan,hogy nem fog kakilni vagy hogy sokat fog? Jézusom! Kakiról beszelünk

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 3. 15:42 Privát üzenet
Negyedik trimeszterkent a szules utani elso 3 hónapot szoktak nevezni....

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 3. 15:43 Privát üzenet
Amugy meg igen, egy újszülött naponta többször is termel kakis pelenkát. Egy 3-4 hjonapos már ritkabban és el fog jönni az az időszak is, amikor csak napi egy van. Sőt, lehet ritkább is -pont mint a felnotteknel

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 3. 15:50 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm a segítséget

# 8/8Időpont máj. 3. 16:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért mondjátok bizonyos nevekre, hogy elcsépelt?
Dm kártyával van ilyen akció, hogy 15*-ös pontot kapunk bizonyos termékekért. Ez akciós pelusoknál is érvényes?
Kötelező ortopédushoz vinni a babát járás tanuláskor, vagy csak bizonyos esetben kell?
Miért van az, hogy bizonyos rokonokra nevet a babám, míg máaokra csak mereven néz?
Ti megvárjátok amíg jelez a (lassan 11 hónapos) baba hogy éhes vagy egyszerűen bizonyos időközönként kapja az ennivalót? Hányszor eszik egy nap kb hány óránként?
Refluxos anyatejes babák anyukái, ti nem vettetek észre olyat, hogy bizonyos ételek fogyasztása után rosszabbodik a babátok állapota (többet bukik)?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!