Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyi idő alatt...

Nektek mennyi idő alatt tanulta meg babátok a csőrös pohár használatát?

Figyelt kérdés
6hós,tegnap kapta,a fülét megfogja,a csőrét a szájába veszi de nem emeli meg és nem dönti hátra a fejét. És még nem ül magától csak pihenőszékben vagy kitámaaztva szóval ott tudom csak neki adni,hogy próbálgassa. A ti babátok mennyi idősen ült magától?

2019. máj. 4. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kislanyom 7 hónaposan ült "ki" kúszásból. Egyébként én vettem neki szilikon csőrös poharat és sima csőröst is de nem tud inni belőle ha tartom akkor sem. Sima poharat próbálom meg.
2019. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 éves kora után picivel, annak ellenére, hogy 6 hónapos korától tudott ülni és maga evett a cumisüvegből is.A csőrössel mégse boldogult sokáig.Viszont sima feles pohárból lazán fél perc alatt megtanult inni akkor amikor a csőrössel nem boldogult:)
2019. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!