Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mit tudnék még csinálni?! Fejjel megyek a falnak.

4 hónapos tápszeres babám 1 hónapja kínozza a fogzás.. az elmúlt 3 napban alig eszik.. üvölt , éjjel nappal fent van és nem eszik.. ma 7 kor kelt azóta fentvan és azóta próbálom etetni de semmi siker.. az egész kaja a ruháján.. se tápszer se semmi.. a kezét eszi a nyála folyik .. se bébi étel se semmi.. Valakinek valami ötlet?

Keress kérdéseket hasonló témában: baba

máj. 4. 10:47  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
piroska és a farkas nevű felhasználó válasza:

Dentinox gélt próbàltad? Nekünk életmentő volt.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont máj. 4. 10:56 Privát üzenet
Vannak olyan rágókák, amit le lehet hűteni, esetleg próbáld meg azt.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont máj. 4. 10:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rágókát és nurofent próbáltuk de az semmit nem használt :/ még mindig nem evett semmit sem... ez jobban aggaszt mint a hisztije :/ köszönöm a válaszokat!

# 3/12Időpont máj. 4. 11:36 Privát üzenet
piroska és a farkas nevű felhasználó válasza:

Màr màsodjàra próbàlkozik, az elsőt is jelentettem. Primitív, ez van.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont máj. 4. 11:41 Privát üzenet
Köszönöm

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont máj. 4. 11:47 Privát üzenet
Ez most gondolom nem nekem szólt, most én vagyok a 3as...

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont máj. 4. 11:59 Privát üzenet
4 hónaposan nem kellene még hozzátáplálnj, esetleg a hasa is fájhat, nem csak a foga. (Azért vagyok ilyen “okos”, mert az elsőt én is megkezdtem hozzátàplálni 4,5 hósan, meg is lett az eredménye.. nem kötekedésként írtam, ne értsd félre.)

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont máj. 4. 12:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#8 nem neked szól :) hanem a beszólogatós emberkének aki ide jár perverzkedni.. mindenkinek ment a zöld kéz köszönöm :)

# 8/12Időpont máj. 4. 12:15 Privát üzenet
Én köszönöm.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont máj. 4. 13:25 Privát üzenet

Dentonix vagy dologélt masszírozd az ínyére és utána próbáld tápszerrel etetni.

Ja és a fogfájás nem hiszti, így első sorban te próbálj meg picit megnyugodni, mert még a te feszkódat is átveszi.

Ha pedig egy ilyen pici baba 3 napja semmit nem eszik, akkor bizony doki, mert az már lehet nem csak a fogzás, és könnyen ki is száradhat.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont máj. 4. 13:56 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
9 hónapos a babám és pár hete az a hobbija, hogy bármerre megyek jön utánam, csimpaszkodik a lábamba hogy vegyem fel. Nem lehet tőle semmit csinálni?
Lehet 6 hónaposan majd menni utazni ki külföldre vagy veszélyes? Ha megyek mire kell vigyázni mit kell csinálni?
01.16-án megyek 12 hetes uh-ra. Első babámat várom. A saját magán orvosom fogja csinálni. Az is jó? Utána lévő nap meg vérvételre kell mennem.
Kb 2 hónapos terhes vagyok és mindennapos rosszulletekkel szenvedek (gyomorfajas hányinger szédülés hasi fajdalom gyengeség aluszekonysag) semmit nem bírok csinálni annyira...
Most megyek vissza a dokihoz 6 hetes kontrollra szülés után, mit fog csinálni? Fájni fog?
A héten megyek 7 hetes kislányommal csípőszürésre. Hogy történik majd a vizsgálat? Mit fognak csinálni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!