Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kedvenc fiú/lány...

Melyik a kedvenc fiú/lány nevetek? Ha van gyereketek hogy hívják és miért kapta azt a nevet?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 19:31
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
92%

Fiú: Szabolcs, Olivér,Márton,Attila


Lány: Hajnalka, Boglárka, Réka


1 lányom van, Boglárkának hívják. Hogy miért? Mert a ritmus miatt egy szótagú vezetéknévhez jobban illik 3 szótagú keresztnév. Jobb kimondani hogy pl. Nagy Boglárka, mint azt, hogy Nagy Réka. Szerintem. Másodszor meg magyar eredetű.

2019. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a Nara tetszik nagyon és már vagy 10 éve választottam de mióta az a semmirekellő instaanyu ezt adta a félvér kölykének röpke 20 perc gondolkodás után azóta mindenhol ezt a nevet látom és annyira elkeserítő. Nem fogom ezt adni mert soha nem akartam elcsépelt tucatnevet és most gyűlölöm ezt a két lúzert teljes szívemből annál is inkább mert soha nem gondolkodtam másik néven. 😭 Remélem kisfiam lesz, olyan szomorú vagyok....

Fiú nevek közül a kedvencem a Miron. Ezt a férjem mondogatja mióta ismerem és már csak ezt tudom elképzelni ha kisfiunk lesz. ☺️

2019. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
96%

Jelenlegi abszolút kedvenceim az Emília és a Simon. Szóval ha pont most kellene nevet választanom a gyerekemnek, ezek lennének :) Ezen kívül más nevek is tetszenek, bár nem mindet adnám a gyermekemnek különféle okokból, pl.

Lány: Izabella, Blanka, Júlia, Lívia, Kornélia, Emma...

Fiú: Kristóf, Richárd, Henrik, Benedek, Dániel...

2019. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Kamilla, Rebeka, Amélia, Alina, Amira, Veronika, Larissza


Fiú: Dénes, Róbert, Henrik, Kristóf, Mátyás, Vilmos, Alexander

2019. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
91%

Egy kisfiunk van, ő Áron. Nekem ez a kedvenc fiúnevem, és a férjemnek is tetszett (neki nem volt kedvenc neve), így ebben egyeztünk meg. Tetszik még a Kornél, Csaba, Máté.


Ha lány lett volna, Réka lett volna, de szeretem a Zsófia, Nóra, Anna, Júlia neveket is.

2019. máj. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
79%
12. Ki az a "instaanyu"?
2019. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Izabella, Hanna, Ella, Kamilla, Johanna, Édua, Emma.


Máté (így hívják a fiam), Szabolcs, Benjámin, Dominik, Nimród, Ádám - ezek nagyon tetszenek még.


A második gyerkőcünknek kb ezek közül választunk majd nevet. Rövid a vezetéknév, ezért 2 rövidebb keresztnevet, vagy 1 hosszabbat fog kapni a leendő poronty is. Igazából lányra "gyúrunk" a fiunk mellé :) :)

2019. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
55%

Lánynevek: Laura, Hanna, Lili, Léna voltak régebben.

Laura született a családban, Léna túl rövid, Hanna, Lili meg kb annyi lett, mint a szemét, mire én oda jutottam, hogy lesz gyerek xD


Fiú: Richárd, Kristóf, Márk.


3 lányom van. Noémi, Tamina, Mirella.

Mind az éppen aktuális terhesség alatt lett eldöntve. :)

2019. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
57%

12-es, azért te tuti nem vagy 100as :D nem adsz egy nevet a gyerekednek, mert egy “idiota” instaanyuka is ezt adta? Egyebkent egy ismert szemelyrol beszelunk, mar instagram elott is ismert volt. Azert mert ugyan az a nev tetszik neki, ketlem, hogy idiota lenne. A “felver kolyke” megjegyzesed utan mert tiszta szivbol kivanom, hogy ne is szaporodj ilyen primitiv aggyal.


Nekem a kedvenc fiu nevem a Lionel, nagyon tetszik a Lio becézés. Kislányból több opció is van, valamiert kislanyt tudok magunknak elkepzelni:) Zamira az egyik aktualis kedvenc, tetszik még a Larina valamint a Leona is :)

2019. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom az instagram anyu az Tücsi? Neki Nara a “félvér kölyke” szerintem azért írta így a kommentelő mert nevet nem írt és így azonosítható legalábbis remélem. Amúgy ezek a Nara,Lara,Zara és társai tényleg divatosak lettek de nem hiszem hogy egy ilyen senkiházi Tücsi ennyi emberre hatással lenne. :D

Kedvenc lány: Elena, Gerda - fiú: Zakariás

2019. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!