Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél 20 fok körül alszik a...

Akiknél 20 fok körül alszik a baba, napközben hány fok van? Hogyan öltöztetitek bent a babát? És alváshoz?

Figyelt kérdés
Eddig 23 fok körül hőmérséklet volt nálunk éjjel is, de szólt a dokinéni hogy ez sok a babának. Viszont így nappal sem tudok begyújtani mert nem hül ki a lakás estére. Kíváncsi vagyok ki hány réteg ruhát ad a babájára napközben hogy ne fázzon. Most 21 fok van nálunk.
2019. máj. 6. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

21 fokban milyen extra ruha kellene a babára? Az a normalis hömérséklet felsö értéke egy lakásban baba mellett (is)!

Body, trikó, nadrág, vékony pulóver - ennyi böven elég.

A baba akkor fázik meg, ha túlfütöd a lakást!

2019. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Baromság. Nyáron mi lesz a gyerekkel? Semmi baj nincs a 23 fokkal
2019. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen már rájöttem hogy rosszul csináltam. Eddig 23-24 fok volt nálunk, ezt éreztem kellemesnek. Éjjelre hűlt ki 22 fok körülire. De nálunk eddig rövid, hosszú body+talpas nadrágban volt a pici. De ugye nem öltöztethetem ugyanúgy, lehet a 8 hónap alatt megszokta ezt a hőmérsékletet és már fázna így. Nem tudom...
2019. máj. 6. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van az orvosnak. 21 fok nappal is eleg. Minek gyujtanal be? Oltoztesd ugy, ahogy 1-es javasolta. A tulfutott lakasban lako, ill. (bent vagy kint) tuloltoztetett babak sokkal tobbet betegeskednek.
2019. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, h en nagyon fazos vagyok...

Nalunk 22,5fok van atlagban a lakasban.

Ejjel is kb ekorul, de a gyerekszoba 0,5-1 fokkal talan huvosebb (szelso szoba). En a termosztatot nem szoktam kulon allitgati, h ejjel v nappal van.

Vekony h.ujju pizsomaban es zokniban alszik es kb csak elalvasnal van rajta a takaro, m lerugja.

Nappalra ugyanigy van feloltozve.


Viszont, ha kimegyunk en akkor se adok ra 5-10fokban teli kezeslabast, o nagyon izzados tipus, teli oltozet csak 0-5 fok korul kap.

Most is osziben ment bolcsiben.


De mekkora babarol van szo?


Igaz, a fiam teli gyerek, szuletese utan is csak kicsit emeltuk meg a homersekletet es azt is csak furdeshez par honapig, kb 23-23.5 fokra.

2019. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Napközben 23 fok van, este kikapcsolom teljesen a fűtést, kiszellőztetek és így 20 fok van egész éjszaka, de 19 fok alá nem megy.
2019. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt a lényeg: nappal hosszú ujjú body és ujjatlan rugi, este erre még jön a hálózsák.
2019. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nappal hosszúujjú body, nadrág zokni... éjszaka ujjatlan vagy rövidujjú body és rugi, plusz takaró. Felesleges ennél több cucc, csak besül az a gyerek. Mondjuk nálumk sosem volt 23 fok, abba már mind megsülünk.

Max ha fazik, betakarom, vagy ráadok egy pólót.

2019. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De miert nem futesz be es aztan nyitod ki az ablakot lefekves elott?
2019. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!