Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ezust kolloidot hasznalt mar valaki az ujszulottje koldokere?

Mikortol kezdte el hasznalni es hogyan ? A spre valtozatra gondolok. Attorolgette vele a koldokot?

máj. 6. 13:16  Privát üzenet  

A válaszok

Sehogy!

Nem kell piszkálni!

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 6. 13:17 Privát üzenet
Nem használtam és nem is fogok. Addig, amíg nem esek le, ügyelj rá, hogy ne érje víz, fürdés előtt olajos vattával óvatosan tisztítsd meg.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 6. 13:30 Privát üzenet
Nekem fura az a hozzáállás, hogy ne tisztítsuk semmivel. Én hidrogén peroxiddal tisztítottam már a kórházban, pedig csak három napot voltunk bent, és még azután is tisztítottam miután leesett a csonk, mert még utána is voltak benne alvadt darabkák. Nagyon szép lett a köldöke. Szobatárs nem tisztította, két nap után nem csak hogy nagyon csúnyán oda volt száradva a gyerek csonkja köré a sötét váladék, de büdös is volt. Hallottam amúgy az ezüst kolloidról, én azt nem mertem használni, de nálunk a hidrogén peroxid nagyon jól bevált, szépen tisztított.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 7. 04:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szoptatás alatt lehet ezüst kolloidot inni?
Ezüst kolloidot terhesség alatt lehet szedni?
2,5 éves gyermeknek adhatok ezüst kolloidot? Valóban jó immunerősítő?
Ad valaki a gyerekének ezüst kolloidot?
Anyukák, akik használnak ezüst kolloidot, lehet adni babának is amikor beteg?
Ad valaki 15 hónapos, vagy hasonló korú babájának ezüst kolloidot?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!