Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezust kolloidot hasznalt mar...

Ezust kolloidot hasznalt mar valaki az ujszulottje koldokere?

Figyelt kérdés
Mikortol kezdte el hasznalni es hogyan ? A spre valtozatra gondolok. Attorolgette vele a koldokot?
2019. máj. 6. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Sehogy!

Nem kell piszkálni!

2019. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem használtam és nem is fogok. Addig, amíg nem esek le, ügyelj rá, hogy ne érje víz, fürdés előtt olajos vattával óvatosan tisztítsd meg.
2019. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fura az a hozzáállás, hogy ne tisztítsuk semmivel. Én hidrogén peroxiddal tisztítottam már a kórházban, pedig csak három napot voltunk bent, és még azután is tisztítottam miután leesett a csonk, mert még utána is voltak benne alvadt darabkák. Nagyon szép lett a köldöke. Szobatárs nem tisztította, két nap után nem csak hogy nagyon csúnyán oda volt száradva a gyerek csonkja köré a sötét váladék, de büdös is volt. Hallottam amúgy az ezüst kolloidról, én azt nem mertem használni, de nálunk a hidrogén peroxid nagyon jól bevált, szépen tisztított.
2019. máj. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!