Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fp Jumperoo mikortól lehet...

Fp Jumperoo mikortól lehet használni és meddig? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt, igaz más márka , erre nem divat már a FP, viszont nagyon szerettem , ugyanaz mint azok az ajtófélfára szerelhető rugózós hinták csak ez sokkal biztonságosabb, Azok helyett lett kifejlesztve mert ugye ez nem fog leesni sok baleset volt az ajtófélfás hintákból.
2019. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb játék volt az összes közül amit lehetett kapni babajátékot.

Én is imádtam mert sokáig lekötötte a gyerkőcöt, imádott benne ugrálni, a játékokat rajta, és biztonságos.

Az a baj hamar kinövik, de ha lesz tesója ő is kapni fog az biztos.

2019. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trivapetrovicsnora ***** válasza:
Szia ! :) én 4,5 hónaposan tettem bele először a kislányomat, akkor még csak pár percre (tovább nem is nagyon érdekelte 😂 ) de mostmár 6 hónapos rendszeresen használjuk és imádja ! Mellesleg azt olvastam róla, hogy sokat tud segíteni a fejlődésben is, hát hogy ettől-e vagy sem, de a lányom 5,5 hónaposan elkezdett kúszni ( persze elég kezdetlegesen, de napról napra ügyesebb )
2020. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!