Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hete egyik nap nagyon jó...

Pár hete egyik nap nagyon jó idő volt,24 fok. Ti aznap is kabátban, sapkában sétáltattátok a babát?

Figyelt kérdés
28fokot írt a telefon, de annyi azért nem volt. Viszont sapkát nem adtam a gyerekre, csak 1 vékony kardigánt. Azóta én vagyok a sz.ranya, hogy nem adtam rá sapkát.
2019. máj. 6. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora babát? 2 hónaposon volt cérnasapka, m@r csak napvédelemből is
2019. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfuggo. Egyik nap 30 fok volt, de fujt a szel, a lanyom 3 honapos, tiszta piros volt az arca, melege volt, csak egy rovid body volt rajta, szembe jott velunk egy apuka, akinek mar ult a babakocsiba a gyereke, sapka, hosszu ujju volt rajta...

Na ennyire lehet mondani, hogy ki milyen anya...

Sztem a sz.r anyasag nem itt kezdodik.

2019. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy rövidujjú bodyt nacit meg zoknit adtam rá, plusz egy nyári kalapot a nap védelem ellen. (7hós) így is izzadt. Láttam egy csomó gyereket akin még pulcsi is volt, sőt egyik barátnőm be is szólt hogy még fázik mert fúj a szél. Mondom wtf 25 fok van árnyékban, a szél is olyan meleg majd megdöglünk mindketten. Az ő gyerekén macipulcsi volt még sapka. Én mégse szóltam be, h megfő 30 fokban kB.

Lényeg a lényeg, hogy jobbesetben mindenki ismeri a gyerekét annyira h tudja hogy mikor fázik, mikor van melege. Nem kell másra hallgatni. Ha pl a nagymamán múlna nyáron 40 fokban is kötöttpulcsiban lenne biztos ami biztos...

2019. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi mikor elindultunk adtam rá egy rövidújjú badit, egy vékony nadragot és egy pulcsit. Fejére tettem egy kis kalapot a nap miatt. Később persze a pulcsi lekerült 😀

De mikor nem tűzött a nap vagy fújt túlzottan a szél és pl kimentünk levegőzni én sem adtam rá sapkát :) 8.hónapos

2019. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3hónapos. De ugye nap a babakocsiba nem sütött be, és a szél se fújt be. De hatalmas családi veszekedés lett belőle, hogy hogy mertem úgy kivinni...
2019. máj. 6. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még nem leszel sz.r anya, ez amúgy is hülyeség. Inkább azokat a szerencsétlen kisgyerekeket sajnálom, akiket állandóan indokolatlanul beöltöztetnek, aztán szakad róluk a víz, és csodálkoznak miért nyűgös...
2019. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húsvétkor konrétan 30 fok volt nálunk. Halász gatyóban és pólóban játszott a másfél és a 2,5 éves az udvaron 10 és 1 óra közt. Mire a fiam felébredt a déli alvásból már hosszú ujjú pólót kapott. A biztonság kedvéért volt nálunk pulcsi meg hosszú nadrág is.

Nagyon függ attól mennyi idős a gyerek.

2019. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!