Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg, hogy a...

Hogy oldjátok meg, hogy a pelus éjjel kitartson?

Figyelt kérdés

Kezdő anyuka vagyok, 4 hónapos a pici.

Este fürdetünk 7 körül, hami, és igaz kicsit nehezen alszik el fürdés után, de 9 körül kb eljutunk oda, hogy elalszik rendesen.

És ahogy figyelem, reggel 6-ig bírná is már az alvás kb, nem kel fel magától.

Viszont addigra pisis lesz mindig, a fürdetés utáni pelenka nem bírja ki reggelig. Sokat pisil amúgy.

Ezért én mindig felkeltem pelenkacsere miatt valamikor, de nem szívesen zavarom őt sem meg nyilván én se kelnék, ha nem muszáj.

Ezt ti hogy oldjátok meg, akinek átalussza az éjjelt?


2019. máj. 7. 23:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Normális pelenkával. 🤷🏼‍♀️ A nagy másfél éves, a kicsi 3 hónapos, soha nem ázott áz egyik sem.
2019. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Mi Pamparst használunk, 8 hónap alatt még egyszer sem ázott át.
2019. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

10 hós

Libero bírja 7-ig

2019. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Pampers premium caret használunk este, ez kibirja, de előfordul néha hogy kipisil. Ha zavarja, magától is felébred. Ha nem, én nem keltem, öltöztetem az éjszaka közepén. Egy polár pléddel betakarom.
2019. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Próbáltam eddig:


Pampers sima

Pampers Premium Care

Babydream Rossmanos

Müller saját márkás


A Babydream eddig a legjobb ilyen tekintetben, de egyik se bírta még ki amúgy.. Most Premium Care Pampers van csak itthon, nem bírja.


Csütörtökön megyek vásárolni, lehet veszek Liberot.

2019. máj. 7. 23:39
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Próbàlj ki többféle pelenkát!


(Nálunk pl 6 hónapig a libero jó volt, onnantól napi szinten kijött a tartalom... a dm babylove-ja mindkét babàmnak jó volt, a bugyipelenkája viszont a fiamnak már ultra sz ar, abból a rossmannos vált be)

2019. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Addig próbálj amíg nem találsz olyat ami jó , nekünk soha nem volt ebből probléma egyszer sem folyt ki a pisi. Ez miatt nem szabadna keltegetned, mert hozzászokik aztán meg az lesz a bajod.
2019. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
57%

LIDL saját márkás Lupilu. Legjobb.

14 órat is kibír.

2019. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%
Pamper Active Baby a legjobb és a Lidl Lupilu pelus, egyik sem ázott át soha. Ami nekünk nagyon nem jött be átázás szempontból az a Libero és a Pufies.
2019. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Az én kisfiam is 7 körül fürdik, de csak 10- kor alszik el. Én még cserélek rajta pelust közvetlenül az előtt,hogy elmenne aludni. Biztos, ami biztos alapon.
2019. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!