Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évessel Balatonozás?

1 évessel Balatonozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapasztalt anyukáktól szeretnék tanácsot kérni, 1 éves kislányunkkal mennénk a Balatonra pár napot nyaralni. Első gyerkőc, és teljesen tanácstalanok vagyunk ahogy szállást keresünk :/ Ha voltatok ilyen picivel nyaralni a Balcsin (bármelyik részén) és van olyan szálláshely amit szívvel ajánlotok, ahol van gyerekfelszerelés is esetleg, közel a part, akkor írjatok légyszi.

Előre is köszönjük :)


2019. máj. 8. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én apartmanok közt néznék szét. Mi idén 2 gyerkőccel tervezümk nyaralni, de csakis apartmanok közt keresgélünk.
2019. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Déli partot javaslom


Alacsony, lassan mélyülő vize miatt

2019. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Balatonlellén a Lellepark Apartmanház a kedvenc helyünk. Közvetlen a parton van, saját partszakasszal, de közvetlen ott van mellette a Napfény strand is, ami lassan mélyülő, homokos part. Kicsi gyerekkel szerintem a legjobb hely.
2019. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly voltunk egy-egy napot, akkor volt 1,5 éves a fiunk. Ugyan nem aludtunk ott, csak kipróbáltunk pár strandot.

Az északi part nem jött be, ott mélyebb a víz. Nincs el igazán, az úszógumit nem szereti.

A déli part jobb volt, ott tud a vízben pacsálni.

Elsőre be se ment a vízbe. Olyan strandot vagy nyaralót nézzetek, ahol van játszótér kisebbeknek is, mert lehet, hogy ő inkább ott tölti a napot.

2019. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz :)
2019. máj. 8. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Eszembe jutott, hogy már Fonyódon is van homokos partrész, illetve van nagyon klassz vizes játszótér.

Oda is szoktunk menni majdnem minden évben.

2019. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Balatonakali, Gyenesdiás, Balatonfüred, Keszthy ezeket imádjuk 2hónapos kora óta járunk a balatonra. De az egész déli part jó, sekélyebb a víz
2019. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is most megyünk először babábal szóval bocs ha beleszólok. Viszont bicikli túrán egyszer aludtunk Siófokon, iszonyú hangos volt. Jól alszom, de ott nem lehetett, ezért sztem figyeljetek, hogy ne legyen semmi fesztivál vagy ilyesmi. Másik túrán meg egy panziószerűségben aludtunk, ott osztálykirándulás volt...


Én amúgy pont emiatt Kenesét vagy ilyesmut választanék, de attól is függ, mennyire csak fürödni akartok, baj-e ha autóval kell menni a vízhez stb.


Egy kis ház is jó lehet. Én abból is az Északi parton találtam kedveseket, de konkrét tapasztalatom nincs velük.

2019. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keszthely, Libas strand, sok arnyek, gyerekbarat part, ide sokszor mentunk, en Lellet meg a tobbi deliparti tomegnyomort nem szeretem, bar allitolag a lellei fizetos strand is jo!
2019. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!