Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet adni teát a...

Mikortól lehet adni teát a babának?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Lehetőleg soha. Mi a baj a vizzel?
2019. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármikor, ha nem teszel bele cukrot nincs vele baj.
2019. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen teát?
2019. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyatejes babát az első 6 hónapban nem kell vízzel sem kínálni, onnantól mehet bármi, lehetőleg ízesítés nélkül.


Tápszerest lehet picit itatni, de jobb lenne vízzel.


Teák közül a gyógynövényekkel vigyázz: az édeskömény puffaszt, a kamilla rosszat tesz a beleknek, stb.

2019. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kifejezetten baba teára gondoltam. Vizet szoktam adni neki, csak gondoltam, az jobban ízlene neki még cukor nélkül is. De akkor lehet maradok a víznél.
2019. máj. 8. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:

En csipkebogyo altermest szoktam kiaztatni (ezt csak hidegvizbe kell rakni es aztatni) a legkisebbnek, amiota elkezdtem a hozzataplalast, azaz 6 honapos koratol. Cukor nelkul. A vizet egyaltalan nem fogadta el, egy kortyot sem. Elvileg amig csak anyatejet/tapszert kapnak, addig nem baj ha nem isznak se vizet, se mast, en addig nem is eroltettem, csak amiota szilardabbat is eszik.

A legnagyobb gyerek sem fogadta el eloszor a vizet, neki is csipkebigyot aztattam, ezt megitta o is es egyre higitottam vizzel. Kb ket honapon belul mar siman itta a vizet.

Ezt tuti lehet adni cukor nelkul, amikor mar kell inniuk folydekot, illetve a hibiszkusz, valamint a sima aztatos gyumolcsteakat (pl alma). En filteres keverekeket nem probaltam babakorban.

2019. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!