Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek így jó az étkezése?

Szerintetek így jó az étkezése?

Figyelt kérdés

Babám 8 hónapos. 5 hónapos kortól kezdtük a hozzátáplálást, ami jól indult az elején, de aztán a fogzás bezavart.

Most így néz ki 1 napja:

- 5 körül tápszer

- 9 körül gyümölcs (pár kanállal fogad el), kiflicsücsök amit rágcsál és tápszer

- 12kor ebéd (vmi főzelék, de nem eszik még nagy mennyiséget)

- 14 óra tápszer

- 16 óra gyümölcs, babakeksz vagy pufi amit rágcsálhat

- 18.30 tejpép

- 20 óra tápszer


Mit gondoltok?


Köszönöm


2019. máj. 8. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én ennyivel éhen halnék. XD
2019. máj. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, babám is hasonlóan eszik, de a pépesből miért nem eszik többet? Te csinálod neki? Mert amit én főztem az nem jött be babámnak ezért a pürékből üveges bébiételt adok. Most térek át a darabosra, így pl. tízóraira a gyümölcsös püré mellé babakekszet is rágcsálhat, ebéd után kaphat kölesgolyót pluszba. Mennyi tejpépet eszik? Azt szívesen elfogadja?
2019. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Hús? Joghurt? A gyümölcsben szinte semmi kalória nincs, legalább ebédre adj neki rendesen. Illetve vacsira is mehetne zöldség a tejpép helyett, nekem az édes is sok.
2019. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Második: ennyi pürét fogad el, és leginkább csak az üvegeset, amit én készítek nem eszi meg :(

Harmadik: húst kap ebédkor (főzelék), de védőnő javaslatára nem minden nap. Kalória van a gabonákban is, rizs, tészta stb, nem csak a húsban. De köszönöm.

2019. máj. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!