Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kettő hónapos babát...

Egy kettő hónapos babát hogyan lehet lekötni valamivel?

Figyelt kérdés

2 hónapos lesz a babám és az a baj hogy túl alussza magát nappal!

Viszont éjjel meg nem alszik jól!

Hogyan tudom nappal fent tartani!

Tapasztalt anyukák segítsetek köszönöm!

( Első babás anyuka vagyok)


2019. máj. 9. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónaposan még leköti az is, ha nézelődhet és változatos néznivalókat teszel az ágya köré (elsősorban kontrasztos színű tárgyakat érdemes és olyan magasságba, szögbe, ahonnan ő is látja).
2019. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

De van itt még egy kérdés. A fiam a babakocsiban vagy mellettem hajlandó aludni!

Nem tudom bele rakni a kiságyba!

De ez azóta megy mióta haza jöttünk a kórházból!

Ha el alszik mélyen a kezembe akkor próbálom bele rakni az ágyba! Kb 10 percet alszik és mikor észre veszi hogy nem vagyok ott akkor torka szakadtábol ordít! ... Már tettem aoda neki teddy macit hogy érezze az illatom . De ez sem jött be!

Ha elérkezik az este és szopik akkor csak is az agyunkba alszik el!

2019. máj. 9. 08:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Ágyunkba bocsi**
2019. máj. 9. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Miért szerinted ha lekötözöd akkor jobban fog aludni?
2019. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ki akarja lekötözni???

Te olvasd el normálisan! ( Lefoglalni )

2019. máj. 9. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Több friss levegő esetleg, és több nézelődés, pl. ölből vagy hordozva körbe-körbe a szobában mindent elmagyarázol, kicsit tornáztathatod is, illetve próbáljátok ki a játszószőnyeget, hogy érdekli-e már...

Éjszaka pedig legyen csend és sötét, ha felébred vagy pelust cserélsz se beszélj hozzá. Szokja meg, hogy nincs semmi érdekes.

De egyébként nálunk is az volt, hogy a nagyobbik gyerekemet simán le tudtam rakni a mellettem lévő ágyába, ha elaludt, nyöszörgött-cupogott, megszoptattam, elaludt, visszaraktam... a kisebbik 5-10 perc után felkelt, ha mély álomban (az egy órás szopi után megvárva 20-30 percet) és teljesen ugyanabban a pózban is raktam át, mint egy targonca... és rögtön teljes hangerőn üvöltve ébredt. Végül nem bírtam sem én, sem a derekam, és velünk aludt 2 éves koráig (utána kapott nagy ágyat, másik szobát, és büszkén ment, nem volt hiszti, bár egy darabig hajnalban még visszajárt). Én is próbálkoztam pár hónapig anyaszagú alvórongyival, meg különböző altatási módszerekkel, de akkora tüdeje volt (van), és olyan gyakran ébredt (6 hós koráig kétóránként), hogy ő győzött :)

2019. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!