Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az életetek az első ....

Milyen az életetek az első . Hetekben? 3 hetes babátok mit csinál, ha ébren van?

Figyelt kérdés
Az én babum minden etetés után elalszik, viszont gyaakran sír, ha felébred. Én most azt látom, hogy szinte evés és alvás az élete, nincs olyan, hogy elnézelődik magában, ha ébren van mindig kézben akar lenni, különben sírás van.
2019. máj. 10. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
3 hetes mit vársz? A 4 hosom is kezben lenne legszivesebben. Bar o mar jol elvan magaba is, kb 1 hos koraig volt eszik-alszik-kakil baba. Onnantol volt a magy nezelodes...
2019. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Én három hetesem tegnap kiment lenyírni a füvet 🙄🤦🏼‍♀️


Mégis mit vársz egy három hetes től ? Eszik, alszik, ürít, sír , ennyi.

2019. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Elnézelődik magában 🤣 ez jó. Még fókuszálni sem tud. Ez a negyedik trimeszter, másra nincs szüksége, mint testközelségre, cicire és alvásra.
2019. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért kell ilyen módon leszólni a másikat.? Mindenki szégyelje el magát.
2019. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen pont erre gondoltam én is, hihetetlen ez a stílus.
2019. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém nézelődik 3 hetesen :) eszik, aztán vagy alszik vagy nézelődik. Ha nézelődik azután sírni szokott, amíg el nem alszik, es ez kezdődik elölről. Egyre többet van ebren és egyre több minden érdekli
2019. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Jézusom, és ezek a "nők" anyukák, egy másik emberért felelősök. Micsoda példát mutathatnak otthon... Szégyen, főleg az, hogy az első válaszok csak ilyenek voltak.
2019. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Az enyém 3 hetes korától ordított mint a sakál olyan extrém hasfajós volt. Csak rajtam(tunk) tudott aludni miközben mi a fotelben ücsörögtünk. És kb minden ébren töltött percében sírt. Nem tudom milyen lehet egy eszik, alszik baba. De biztos jó😄
2019. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!