Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatej vagy tápszer? Esetleg...

Anyatej vagy tápszer? Esetleg vegyesen a 2? És meddig?

Figyelt kérdés
És azután tejital meddig?
2019. máj. 11. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Anyatej amíg van, utána tápszer. A tejital pedig ugyanúgy tápszer, csak könnyebb így eladni azoknak, akik fujjognak a tápszer szó hallatán.

Gyakorlatban: első gyerekünk 4,5 hónapig kapott anyatejet tápszer mellett, utána csak tápszert. 1,5 éves koráig még napi kétszer itta, 2 évesen teljesen elutasította, nem kellett neki ízesített tejital sem. Viszont gond volt a súlyával (betegség miatt), kapott NutriniDrink-et, 4 éves, még issza.

2019. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2019. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Természetesen ha van, akkor anyatej. Ha nincs elég, akkor vegyesen a 2, ha meg abszolút nincs, akkor tápszer. 1 éves korig legalább szerintem.
2019. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha pont elegendő van, akkor csinálhatom úgy, hogy vegyesen és elteszem a fele anyatejet? Mert úgy tovább tudom táplálni vele. Vagy z hülyeség?
2019. máj. 11. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeség.
2019. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem adnék tápszert, ha van elég anyatej. Ha most van elég, és továbbra is igény szerint szoptatsz, akkor ezután is lesz. Viszont ha most elkezded tápszerrel is etetni, nem sokáig lesz ennyi a tejed, elapad, mert nem kap olyan ingert a melled, mint eddig.
2019. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Én csak anyatejet adtam. 2 évig. Igény szerint. Tápszert nem kapott,tejitalt sem. Ugyanis az ilyesmit próbálkozáskor kihányta többször is. 2 éves korától már evett mindent.
2019. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Anyatej, anyatej, minél tovább annál jobb. Minél többet szoptatod annál több tejed lesz, mi is kínlódtunk az elején , de aztán 2,5 évig tudtam szoptatni.
2019. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:)) egy tápgyáros lepontozott,mert szoptattam. Ez szánalmas.
2019. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval az anyatej a legjobb minden esetben?
2019. máj. 11. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!