Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ma a nővérem kislánya nálam lesz egesznap de én félek én nem voltam még így egesznap vele és ha sírni fog mit csinálok? 7honapos

Vagy ha etetem véletlen félre megy neki mi lesz? Így kettesben babával meg csak 1orat voltam. Nem tudja magával vinni. Mással nem tudja hagyni így nem mondhattam neki hogy én nem akarok vigyázni rá.

máj. 12. 10:02  Privát üzenet  

A válaszok
Beszélj vele, mielőtt elmegy. Kérdezd meg a lehetséges okokról, illetve, hogy ilyenkor ő mit szokott csinálni. Pl pelus ellenőzzés, hasfájás, éhség. De lehet, hogy csak társaságot igényel. Szerintem ne pánikolj! Ha magdra marassz, úgyis arra fogsz törekedni, hogy megoldjad a helyzetet. Bízz magadban és tájékozódj! Menni fog!

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 12. 10:13 Privát üzenet
Hívd át valamelyik ismerősöd, aki esetleg ért is hozzá.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 12. 10:16 Privát üzenet
Ja, azt mindenképp kérdezd meg, hogy mikor szokott aludni. Ettől is lehet nyűgös. Esetleg a babakocsit lérd el. Ez sokszor hasznos lehet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 12. 10:17 Privát üzenet

Egy napirendet kérj a testvéredtől. Kedvenc játékokat. Mondókákat. Tanácsot, milyen pózban szereti a ringatást, mik a vészforgatókönyvek (az enyém pl cicire mindig megnyugszik, de az apás időkre az autózás és a soron kívüli pancsolás szerepel végső megoldásként).

Séta is jó szokott lenni!

És legközelebb szerintem körültekintőbben vállald el, előtte csinálj végig velük egy napot stb.

Aztán lehet hogy semmi gond nem lesz.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 12. 10:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van nyitva a szája majdnem egésznap?
Tényleg hagynom kellene sírni?!
Ti mennyire hagyjátok sírni a pici gyereket?
Mi van, ha szülés után a kezembe adják a babám, és sírni fog nálam?
Beverte a fejét a 9 hónapos lányom elvittem orvoshoz azt mondta minden rendben van vele de szerintem meg nem. Nyugodtan van egesznap es rajtam log amit nem szokott meg sírosabb....
Meddig képes sírni egy baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!