Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párommal két különleges...

A párommal két különleges nevet választottunk. Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Ikreink lesznek, mégpedig egy kisfiú és egy kislány.


Nagy Levin Ozmin

Nagy Lelle Ozora


Olyan megjegyzést, ami sértő felénk, kérlek hanyagoljátok!



2019. máj. 12. 12:38
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű nevek. 18 éves korukra garantáltan megváltoztatják. Ozoráról mindenkinek az ozora fesztivál jut eszébe, ahol a főszerep a drogoké és a mértéktelen ******-é.

Van egy magyar tucatvezetéknév, ahhoz pedig még csak nem is különleges, hanem szörnyű neveket választottatok. Lilla és Levente jobban passzolna.

2019. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Az Ozora nálam sem jöhetne szóba. Mikor gyerek voltam, nagyanyámék Fürgeden laktak, ez közvetlen Ozora mellett van. Egy borzasztó kis falu volt akkoriban, tele romával, lepukkant település, sosem szerettem oda járni, mondjuk Fürged sem volt jobb, csak sokkal kisebb. Manapság meg már kizárólag a fesztiválról híres, én nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy az egy tolnai falunév és bár sokat fejlődött azóta, ami nyilván elsősorban a fesztiválnak köszönhető, meg a magával vonzott bevételeknek, rengeteget szépítettek rajta, nekem akkor is ez jut eszembe és nem pozitív emlék. Ugyan ilyen alapon Enyingnek és Perkátának sem hívnám a gyerekem (tisztában vagyok vele, hogy nincs jelenleg ilyen utónév), bár tudom, hogy előfordul gyakran, hogy a helységnevek egyben kereszt-vagy vezetéknevek is. A mai embereknek, fiataloknak egyaránt egyből a fesztivál fog beugrani róla kizárólag, meg az, amit ahhoz kapcsolnak, igaz, hogy második névként alig lesz használatban, de mivel véleményt kértél tartom, hogy én nem adnám akkor sem, ha fizetnének érte. A többivel nincsen gondom.
2019. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Az sértő, hogy ocsmány mindkettő?
2019. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát..nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek, vagy reménykedjek hogy trollok vagytok csak és valójában vállalható nevet adtok majd a kicsiknek.
2019. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 qkker1 ***** válasza:
100%

"Rejtő Jenő rajongói vagytok? Egyik írásából származik a Levin név?"


Nekem is Levin mester /A Nagy Levin-nél tanultam főzni/, jutott eszembe, Ozoráról a rosszhírű fesztivál, ami beugrik.

2019. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
92%
A Lelle nekem is tetszik,gondolkodtam,hogyha kislányom lesz ezt adom neki.A Levin is vállalható,a mádik kettő nem tetszik
2019. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
98%
A Levin és a Lelle tetszenek, a második nevek helyett én mást adnék, vagy nem adnék semmit. Az Ozmin nekem nagyon tudományos kifejezés hangzású, az Ozora pedig nekem is a hírhedt fesztivál...
2019. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
96%

A véleményem?

1. El sem tudom donteni, melyik fiu es melyik lany.

2. Biztos nem adnám.

3. Borzasztoak.

4. Miert nem asjatok a Levente és Lilla neveket?

Nem adnam ezeket a neveket, nem tetszenek es szerintem ha en ilyen nevet kapnek 18 evesen az lenne az elso hogy megvaltoztatnam olyanra ami normalisabb.

Sajnos nagyon elszaladt ez a nevvalasztosdi, merr mindenki egyedit akar, telibetojva hogy az jol ertheto, megkulonboztetheto legyen es ne legyen egy fiunak feminin hangzasu neve pl.

2019. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem gondolom hogy rossz szülők lennétek, de eléggé felelőtlenek vagytok névválasztás terén, nem gondoltok bele hogy azoknak a gyerekeknek legalább 18 évig az általatok választott nevet kell majd viselniük.
2019. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Levin furcsa, eletemben nem hallottam, nekem szemely szerint nem tetszik, de hallottam mar rosszabbat is. Ozmin, ez valami torok eredetu nev? Van torok rokonotok? Lelle egyik baratnom kislanya, szerintem aranyos, de felnott nonek nagyon nehezen tudom elkepzelni, nem adnam. Ozora... hat ezt atgondolnam a helyetekben.
2019. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!