Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párommal két különleges...

A párommal két különleges nevet választottunk. Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Ikreink lesznek, mégpedig egy kisfiú és egy kislány.


Nagy Levin Ozmin

Nagy Lelle Ozora


Olyan megjegyzést, ami sértő felénk, kérlek hanyagoljátok!



2019. máj. 12. 12:38
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen kérlek titeket hogy a gyerekeitek érdekeit nézzétek és ne azt hogy szerintetek ezek milyen különleges nevek. Különlegesnek különlegesek de szörnyűek. Először is en se tudom megkülönböztetni melyik a fiú es melyik a lány. A Levin meg a Lelle még csak csak megbocsájtható, ezekkel annyira nem fogják halálra szekállni őket. De Ozmin meg Ozora? Ugye ez csak vicc? Az ozmin ugy hangzik mint az ozmózis, az Ozora mint ahogy már többen leírták egy drogos fesztivál, ami nem fog kikopni a köztudatból a közeljövőben. Te később mennyire venné komolyan egy embert bemutatkozasnal akinek az a neve hogy Lelle Ozora? Értem én hogy manapság a minél különlegesebb nevek a divatosak de itt szerintem kicsit túlzásba estetek. A helyükben tuti megszabuldnék ezektől a szörnyű második keresztnevektől amint lehet. Kérlek ne tedd tönkre a saját gyerekeid gyerekkorát. Vagy maradjon simán csak a Levin meg a Lelle vagy ha mindenképpen akartok második keresztnevet akkor semmiképpen ne Ozmin meg Ozora legyen!


Nem vagytok ettől rossz szülők, csupán ti is beleestetek abba a hibába hogy minél különlegesebb nevet akartok a gyerekeiteknek. Ami jelen esetben elég csúnya kib@ szás lenne velük.


Ez csupán az én véleményem, nem megbántani akarlak vele, de azért remélem átgondoljátok erősen ezt az Ozmin Ozora dolgot.


Sok boldogságot a gyerekekhez majd.

2019. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
A Levin elmegy, a Lelle szép, a második nevek szerintem is kellemetlenek és fölöslegesek.
2019. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Levin? Rejtőtől A három testőr Afrikában fantomszereplője (csak említik, nem jelenik meg), börtönszakács. Tényleg ilyen nevet szántok szerencsétlen gyereknek?
2019. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
94%
Csak úgy megkérdem,miért nem lehet magyar nevet adni a gyereknek?
2019. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
81%

Lelle szerintem nem különleges, de ettől függetlenül nagyon szép név.


Levin nevet nem hallottam meg, de érdekes inkább pozitív számomra.


A második nevek nekem tetszenek, bár én amúgy is egy név parti vagyok.

2019. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tetszenek. A kislány (?) neve tényleg 2 település?
2019. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Andi80018 ***** válasza:
95%
Ne haragudjatok, de szerintem nevetséges és groteszk mind a kettő. Én sosem adnék olyan nevet, amiből a legkisebb esetben is rosszul jöhet ki a gyerek, akár felnőtt korában, akár gyerekként. Többször kell majd mindenhol ismételni, mert nem fogják érteni. Én biztos normális nevet választanék, ami érthető. Nem attól lesz egy ember különleges, hogy a neve a szülők szerint az.
2019. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
87%
A Levin és a Lelle tetszik, a második nevek helyett viszont mást választanék, túl idegenek.
2019. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha a Levin neked nem idegen akkor az Ozmin miért az? Kb egy kategória a kettő.
2019. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
22%

Szabolcs-Szabina

Tamás-Tamara

Botond-Blanka

Máté-Maja

Richárd-Rebeka

2019. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!