Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párommal két különleges...

A párommal két különleges nevet választottunk. Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Ikreink lesznek, mégpedig egy kisfiú és egy kislány.


Nagy Levin Ozmin

Nagy Lelle Ozora


Olyan megjegyzést, ami sértő felénk, kérlek hanyagoljátok!



2019. máj. 12. 12:38
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

Levin nekem is listás volt, végül más lett a befutó.

Egy Lellét ismerek, ő nem szereti a nevét.

Az O betűs nevek hangzása nem tetszik.

2019. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek. Levinről Rejtő egyik karaktere, Lelléről Balatonlelle, Ozoráról a fesztivál, Ozminról pedig az ozmózis jut eszembe.
2019. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
A Lelle édes, nálunk is listás volt, szép magyar név. A Levint nem tudom hová tenni, olyan mint egy elrontott Kevin, borítékolom hogy mindenki kétszer rá fog kérdezni, de csak mert én is visszakérdeznék. Vagy a másik dolog amire gondolni tudok, az hogy valaki/valami van Levin. Tizenévesen, nyiladozó szexualitással szerintem ez a név maga a homlokára festett céltábla. Az Ozorát már előttem kivesézték, az Ozminhoz meg hozzá se tudok szólni. Nekem vagy törökös beütése van, vagy egy mesefigura jut eszembe. De az az én privát véleményem, hogy második nevét hulla fölöslegesen adnak az embernek, főleg ennyire ritka neveket. Soha az életben nem fogja használni.
2019. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Lelle nagyon szép, Levin elmegy de az Ozmin és Ozora borzalmasak, bocsi.
2019. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
46%
A Lelle gyereknévnek, amikor ezzel akarnak odahívni valakit, az nekem bocsi, de tök "gügyögős", a Leila nevet viszont nagyon szeretem, de a Lelle is vállalható, viselhető, de annyira szerintem nem szép. A Levin is tetszik nekem, szebbnek találom, mint a Leventét, de egyébként a Levente is jó név. Nekem az Ozmin és az Ozora is tetszenek; de egyébként akkor ha sokan ilyen negatív képzetet társítanak hozzá, akkor pl lehetne még Odett, vagy Olívia. Az Ozminnál szerintem nem baj, hogy törökös hangzása-hatása van.
2019. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
68%
*ja meg még vki írta, hogy felelőtlenség; énszerintem talán ponthogy nem felelőtlenek, mert pont azért került kiírásra valószínűsítem a kérdés, merthogy milyen lenne ezekről a nevekről a közvélemény; menynire lennének elfogadottak. Szóval így meg akkor pozitív dolognak számít szerintem, hogy kiírta.
2019. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
A Lelle szerintem is szép.
2019. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
A Lelle az egyetlen vállalható, a többi szerintem szörnyű.
2019. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
A Levin és a Lelle még elmegy vhogy, de az Ozmin és az Ozora borzalmasak.
2019. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, nekem a válaszokból esett le, hogy az egyik fiúnév :) Nekem nem tetszenek
2019. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!