Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is úgy gondolják a...

Másnál is úgy gondolják a nagymamák, hogy jobban szeretik a babátokat mint ti magatokat?

Figyelt kérdés
És hogy bírjátok szó nélkül? Vagy mint mondok olyankor ami nem bántó de világossá teszi,hogy az anyukájánál biztos nem szereti jobban?

2019. máj. 12. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
De ez így is van. Anyukám jobban szereti a lányomat, mint én magamat.
2019. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem verseny, normális helyen szóba se kerül, hogy kit ki szeret a legeslegjobban. Jól is néznénk ki, ha anyósommal a nagy családi ebéden azon versengenénk, hogy melyik gyerekét vagy unokáját ki szereti jobban. Ez az óvodában oké, az én apukám erősebb, mint a te apukád szinten.


Nálunk egyébként az egyik dédi gondolja úgy, hogy csakis ő szereti a kisfiamat a világon, és a gyerek is őt szereti legjobban. Ehhez látta a most 1,5 éves gyereket háromszor. Mi rá szoktuk hagyni, egy évben háromszor el lehet viselni a dédiszemefénye szöveget, mi úgyis tudjuk, mi igaz belőle aztán ha a gyerek beszélni fog, majd kikéri magának. Vagy nem. Az már az ő döntése lesz. Teljesen mindegy, hogy más ember mit gondol.

2019. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán értem. Anyukád jobban szereti a gyerekedet mint téged? Ha erre gondoltál, szerintem ez teljesen normális. De nem is jobban szereti, hanem máshogy.
2019. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,félreírtam,bocsánat! Úgy értem hogy a mama úgy gondolja, jobban szereti a babámat mint én. Én nem versengenék,de ő meg hangosan hajtogatja a különböző megjegyzéseket aminek az a lényege h csak ő szereti én meg kb a gazdatest voltam és ennyi a szerepem. Nagyon zavar.
2019. máj. 12. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen, nem is értem. Milyen helyzetekben mond vagy sugall ilyet?
2019. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!