Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te hogy reagálnak erre? Neked...

Te hogy reagálnak erre? Neked is rosszul esne? Mennyire majmolás ez?

Figyelt kérdés

Ha kisbabás ismerősöd szinte mindenből ugyan azt veszi meg, amit te.


Pl: te veszel egy babakocsit, rá egy hónapra ő is ugyan olyat vesz, veszel játszó szőnyeget, rá két hétre ő is, ugyan azt.

Aztán veszel egy kismotort a gyereknek, pár napra rá, szintén megveszi ugyan azt. Nem hasonlót, ugyan azt.

Veszel egy játékot a gyereknek, erre napokra rá, vagy még aznap szalad, és ugyan azt megveszi.


Most pedig a második gyereknek ugyan azt a nevet akarja adni, ami a te első gyerekedé.


Hogy lehet erre jól reagálni?


2019. máj. 12. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem foglalkoznék vele. Vannak ötlettelen emberek, valószínűleg ő is ilyen. Nem baj az, ha máshonnan merít ihletet szerintem.
2019. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell eszre venni! Igaza van az elsonek! Jo otleteket lat toled, ennyi! A nev meg nem biztos, hogy az lesz!
2019. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlen majmolás, csak nincs ereje/kedve átböngészni a netet, hogy milyen babakocsi vagy játszószőnyeg felel meg, és azt veszi, ami valakinek már bevált. Te vagy a tesztalanya :) Erre utal az is, hogy a babakocsinál várt egy hónapot, mert ott azért kell ennyi, amíg eldől, jó-e (kismotornál kevésbé). Ha zavar téged, akkor önvizsgálatot kellene tartani, miért (ennyire fontos egyedinek lenni?) Nekem inkább hízelegne, hogy bíznak a véleményemben vagy ízlésemben.
2019. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A gyerek neve már neccesebb egy kicsit, főleg ha nagyobb korukban együtt fognak játszani, de ha ilyen Bence/Marcell/Hanna/Jázmin szintű tucatnév, akkor ezen se háborodhatsz fel.
2019. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Az utánzás a hízelgés legőszintébb formája :)

Ha zavar, ne kösd az orrára, miket veszel. Vagy vegyél egyből kettőt és add oda neki, hogy megvettem ne kelljen elhannod neked is venni egyet :P

2019. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Óvodás vagy? Vagy miért zavar ennyire?
2019. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat rn tokre orultem, mikor egyik kisgyerekes baratnom, akivel osszejartunk, hasonlo dolgokat vett a gyerekenek, mint ami nekunk volt, igy nem volt osszeveszes a gyerekek kozott :D Van ket olyan baratnom is, akikkel szandekosan ugyanolyan ruhat vettunk mindharman. Szoval engem ez abszolut nem zavar, a nevkerdes sem, hacsak nem valami ritka nevet valasztottatok, akkor kucsit fura, de akkor sem izgatna annyira.
2019. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Pl barati korben vannak akik ugyanolyan telefont vettek most. Mert a kutyu szaki baratunk szerint az a jo. A masik meg ahogy irtak korabban mar nem feccol bele energiat hogy utanenezzen, masikat keressen. Ugyan ez mehet a gyerek cucokkal is.
2019. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!