Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet használni etetőszéket?

Figyelt kérdés
Vagy mindenféleképpen csak akkortól, amikor már tud ülni? Úgy tudom, vannak olyan etetőszékek, amiket lehet dönteni, hogy ne ülő helyzetben legyen a baba. Úgy mikortól ajánlott?

2019. máj. 12. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Mindenképp azután, hogy már tud ülni.
2019. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Dönthetőt bármikor, én már pár hetesen beleraktam a lányomat, reflux miatt, így jobban tudott cumisüvegböl inni.
2019. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Dönthetőt bármikor, egészen pici korától beleraktam, olyan volt mint evy pihenőszék.
2019. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha tejet iszik a dönthetőben az OK, de szilárd kaját nem adnék fekve a gyereknek. Mi épp ezért nem vettünk dönthetőt, szerintem felesleges.
2019. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam rá, mert úgy talán könnyebb lenne cumisüvegből etetni. Semmiképpen nem szilárd ételt adnék neki, hiszen még csak 3 hónapos.
2019. máj. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!