Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés
Böbe1990 nevű felhasználó kérdése:

Csütörtökön lesz 3hetes a babám. Felcserélte a nappalt az éjszakával. Este fent van, nappal alszik. Mit tegyek? Már nagyon fáradt és kimerült vagyok.

máj. 13. 20:01  Privát üzenet  

A válaszok

Este/éjjel ne csinaálj világosságot, ha felébred (vagy csak nagyon gyöngét, ha neked kell), etesd meg, de egyébként ne legyen neki érdekes.

Másrészt meg ha nappal alszik, akkor te is aludj olyankor, mert neked is szükséged van pihenésre.

A házimunka megy egyebek megvárnak, ezzel ne foglalkozz most.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 13. 20:07 Privát üzenet

Egyetértek az első válaszolóval. Éjjel ne sokat foglalkozz vele, ha felébred. Persze nyugtasd meg, ha sír, de csendben etesd meg, ne beszélj hozzá, ne kapcsolj erős lámpát.

Nappal viszont legyen világos, beszélj hozzá, tornáztasd, vidd a lakás különböző pontjaira, járkálj vele...

És igen, nappal is feküdj le néha aludni. Házimunkából elég a legszükségesebbeket elvégezni, abban is segíthet a párod, vagy valaki más. Ne félj segítséget kérni, nehéz időszak ez.

Kitartást! :)

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 13. 22:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csütörtökön megyek nogyogyaszhoz vizsgalatra . Akkor leszek menszesz elott 8 nappal esetleg ha lenne baba akkor latna az prvos?
Korán teszteltem? Beültetés után vagyok 7-nappal. Kb:3-nap a beágyazódás, szóval csütörtökön kellet beágyazódniuk! Teszteltem tegnap délután halvány pozit! Folyt!
Csütörtökön együtt voltam a barátommal, és kiszakadt a gumi. Egy nappal előtte múlt el a vérzésem. Azóta folyásom van és kicsit fáj néha a petefészkem, de ezek ilyenkor nem...
Barnázás a ciklus 20-21. napján, enyhe mensiszerű görcsökkel és napok óta mellérzékenységgel.28 napos a ciklus, jövő hét csütörtökön "kellene" hogy megjöjjön. A 16. ciklusnapon...
2 hónapja szeretkezünk úgy barátommal hogy belémélvez, múlt héten csütörtökön voltam nőgyógyásznál, ott azt mondták hogy nem megállapítható, de a mai nappal már 8 napot késett a...
Sokat eszik? Csütörtökön lesz 6 hetes a babám. Nappal 2 óránként kér enni és 100-120 között eszik. Este 8kor van hogy 180at is megeszi és hajnali 3-4 között eszik újra (ha...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!