Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj ha velünk alszik a...

Miért baj ha velünk alszik a kislányunk? Én imádok vele aludni. Miért akarják ennyire hogy egyedül aludjon?

Figyelt kérdés

Férjem nem szól semmit de én érzem rajta hogy neki jobb lenne ha a saját ágyában aludna. Meg anyukám kerdezgeti hol alszik a gyerek mikor mondom hogy velünk ő is azt mondja jobb lenne ha egyedül aludna.

Meg én félek hogy ha felébred megijed hogy nincs ott mellette senki vagy a takarót lerugja és majd fázik. Én úgy tudok nyugodtan aludni ha ottvan mellettem. 10honapos


2019. máj. 13. 23:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
35%
Hát, olvasni azt nem tudsz🤣, de nem gond! Legyen szép napod, pusszcsi
2019. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%
10 hónapos még oké.De lesz ő nagyobb is,és az ember házasságának nem igazán tesz jót ha a gyerek is ott van.Később baromi nehéz lesz külön szoktatni.Én tudom,mi megszenvedtünk vele.
2019. máj. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom, miért ne lehetne napközben szeretkezni? A délután 4-5-6-7 óra, az nem napközben van? Ha elalszik a gyerek 8-kor, akkor meg ott a nappali, meg éjszaka is, nehogy már csak a hálószobában az ágyban lehessen szeretkezni, mert ennyi erővel meg "ha ennyire unalamas a szexuális életetek, baromi gyorsan kihűl a kapcsolatotok, napi rutanná fog válni a szex, stb, stb". Ugyan már.


A lányunk 18 hónapos, köztünk alszik, de még szopik, én képtelen lennék felkelni hozzá egy éjszaka 3-4*.

Amikor kisebb volt, akkor is kelt éjszaka kb. 2,5-3 óránként, annyi tejem volt, hogy mindig le kellett fejni a maradékot, nekem semmi erőm nem volt még azzal szorakozni, hogy 678* rakjam at a kisagyaba, mert akarhanyszor beleraktam, kb 10 percen belül ebredt.

Most mar kenyelmetlen, mert egesz ejszaka forog es keresztben alszik, az agyunk meg csak 140 cm, de inkabb alstunk harman egy egyban, mint mi ketten kulon a ferjemtol.

Este, ha elalszik, atrakjuk most mar a kisagyban, de ha ejjel felebred, en elobb visszaalszok, mint o.

2019. máj. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
27%
Volt nagyon régen egy kolléganőm nekik volt egy hatalmas matrac, ott aludtak hárman a kis kuckóban....majd belépett egy újabb pasi ( nyitott kapcsolat volt), az is odament aludni ...kerdezte tőlünk mi lesz a kislány nagyobb lesz és rájön hogy ők igy élnek...ott alszik anyuka ket pasival meg a gyerek es meg szex is van... baba mellett mindenesetre remelem nem szexeltek ugyis alszik jeligevel
2019. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj a ti esetetekben, hogy a férjednek nem jó! Mert ha ő is azon a véleményen lenne, hogy “nekünk így kényelmes”, akkor ténylneg azt mondanám, hogy ha nektek így jó, akkor ne érdekeljen ki mit mond. De mivel az egyik félnek nem jó, így ezen változtatni kell, mert el fogtok hidegülni egymástól.


Az meg, hogy csak este lehet szexelni.. például mi is legtöbbször napközben szexelünk, a gyerek ebéd utáni alvása alatt. És nem, nem gyorstüzelő a férjem, nem munkahelyen dolgozik, nem alkalmazott, saját vállalkozásunk van, akkor jön haza amikor akar, napközben is többet itthon van, mint az àtlag, szóval nem csak fél órája van, hogy haza érjen, gyors szex aztàn rohanjon is vissza...🙄

Pedig külön alszik a lányunk az első perctől kezdve, de este már sokszor fáradtak vagyunk, így legalább minden nap szexelünk, valahogy nálunk így alakult ki, hogy nappal szoktunk.

2019. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
31%
A 7 napból nem 7-et dolgozik apuka. Gondolom 2 napit azért otthon van, akkor is lehet napközben aki akar....en mondjuk napközben nem akarok, nekem hangulat kell hozzá, egyfajta romantikus vagy erotikus hangulat, nekem nem megy hogy huh elaludt a gyerek akkor takarékra vágom a pörköltet és berongyolunk üzekedni egy gyorsat. Ez nagyon gáz szerintem, olyan állati, ösztönlény dolog. "Mert szexelni kell és kész különben apuci bódogtalan lesz."
2019. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
61%
2 fiam van,mindkét terhessegmnel megvettuk az extra hiper szuper kisagyakat..kb ha 5× aludtak benne a fiúk.Szerencsére extra nagy agyunk van,meg 3 felnőtt is kényelmesen elférne,szóval velünk aludtak..de ez betudható a lustasagomnak is,mert rengetegszer felkeltem kisbaba korukba állandóan jarkalni a kisagy mi agyunk között..
2019. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy nem azzal van a baj, hogy ott alszik, hanem hogy itt 3 emberből ez csak 2nek jó. És akárhogy is nézed változtatni kell. Vagy azt, hogy mikor elalszik átteszed az ágyadba, vagy vállalod, hogy a férjed egyszer kinyitja a száját.

És nem gondolom úgy, hogy csak a szex az intimitás, mimden bizonnyal hiányzik neki, hogy összebújjatok és úgy aludjatok, mint a gyerek előtt. Ez igenis fontos egy férfinak os, nem csak a nőnek. Eggy kapcsolat nem attol lesz intim, hogy szex es csokolom. Hanem az erintestol, hogy van egy hely, ahol csak ti ketten vgytok.

Ez nálunk a háló. Az egész napunk a gyerekekről szól, velük jatszunk, eszünk, kiransulunk, nekünk igenis kell az, hogy a nap végén csak ketten legyünk és akár egymást ölelve aludjunk el, ezért a kezdektől az ágyba szoktattuk a gyerekeket. Inkább felkeltünk 3 óránként, vagy amikor keltek. Persze nekunk mázlink volt, hamar átaludták az éjszakát. Nyilván a nagy néha átjön aludni hozzánk hajnalban, de ez belefér, mert nekünk így jó. Azt mondják, a gyereknek úgy jó, ahogy szoktatod őket, mi igy szoktattuk, hogy akarják a külön teret.

Viszont ha a férjednek nem jó, gondolkodj el a saját ágyba szoktatáson.

2019. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi is együttalvósok vagyunk, már 2 gyerekkel. A nagy köztünk, a kicsi mellettem babaöbölben. Teljesen egyetértek azzal, hogy a szexhez ennek semmi köze, van másik szoba, más időpont, nem csak éjszaka a hálóban lehet szexelni. Nekünk pl. elég élénk a szexuális életünk így is, és nem, soha nem szexeltünk a gyerekek mellett.

Azzal is egyetértek, hogy ehhez a nagymamának, nagynéninek, dédinek, szomszédnak stb. semmi köze nincsen. Nálunk is próbálták mondogatni, csak hamar jeleztem, hogy nem érdekel.

Viszont itt az tényleg baj, hogy apának nem tetszik a helyzet, ez egy ketyegő bomba ilyenkor, ami bármikor robbanhat, mint konfliktusforrás. Egymás közt tisztázzátok ezt úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Nálunk ez nem gond, a férjem is szeret így együtt aludni a gyerekekkel, de ha nincs ebben egység otthon, akkor a külső belepofázások előbb-utóbb előhozzák a vitát.

2019. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%
Szoktak az egyuttalvas partolo nok puffogtatni, h „ a fecske se epit kulon feszket a fiokanak“... bar ez igaz, azonban en inkabb megsem hangoztatnam, hogy egy fecske ertelmi szintjere sorolom magam. 🤷‍♀️
2019. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!