Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kevés ez az evés 8 hónapos...

Nem kevés ez az evés 8 hónaposomnak?

Figyelt kérdés

7:30 anyatej

10-10:30 körül gyümi kekszel

13:00 főzelék +anyatej(még nincs kiváltva az ebéd)

16:00 anyatej

19:00anyatej

Éjjel még egyszer kétszer szopizik általában éjjel 2-kor és 5-kor

Szerintetetk eleget ehet?

Napközben mostanában elég nyűgös és éjjel is sokszor felkel.én a fogaira gyanakszom és nem arra hogy éhes lenne.sokszor visszajön egy pici tejci mert sokat vagy mohón evett.a ti babátok mennyit eszik?szerintetek ezek az étkezések elegendőek?


2019. máj. 14. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam is 8 hónapos és mióta megkóstolta a “normális” kaját nem igazán akar mást enni. Sokat is eszik mennyiségben, de egy-két alkalommal így is kel éjjel. Mondjuk többször nem ébred meg és napközben se nyűgös, de én azt gondolom, hogyha éhes lenne sírna amíg nem kap enni. Hízik rendesen? Fejlődik?
2019. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A héten megyünk a védőbe.de én úgy latom rajta hogy jó husikában van.a kis pofija is jó ki van kerekedve.
2019. máj. 14. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éves koráig fő tápláléka az anyatej.Szóval mivel szoptatod, mindent megkap amit kell. :)

Szerintem biztos hogy elég neki. Esetleg majd husit adhatsz neki a főzelék mellé és már tejtermékeket is ehet lassan.

2019. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Az lemaradt hogy az én kislányom így eszik.:

8kor 200 ml tápszer

11kor kB. 200 g gyümölcs valamivel(müzli, keksz stb)

14 kor kB. 200 g főzelék vagy zöldség husival

17 kor 200ml tápszer

20 kor 240 ml tápszer

Most lett 9 hónapos

2019. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Coffelia ***** válasza:
Az én fiam 8 hónaposan még épphogy elfogadta a pürés almát, és nagyjából csak azt. Aztán jött a répa, krumpli. És annyi cici, amennyit csak kért azaz jó sok :)
2019. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!