Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Nem kevés ez az evés 8 hónaposomnak?

7:30 anyatej

10-10:30 körül gyümi kekszel

13:00 főzelék +anyatej(még nincs kiváltva az ebéd)

16:00 anyatej

19:00anyatej

Éjjel még egyszer kétszer szopizik általában éjjel 2-kor és 5-kor

Szerintetetk eleget ehet?

Napközben mostanában elég nyűgös és éjjel is sokszor felkel.én a fogaira gyanakszom és nem arra hogy éhes lenne.sokszor visszajön egy pici tejci mert sokat vagy mohón evett.a ti babátok mennyit eszik?szerintetek ezek az étkezések elegendőek?

máj. 14. 13:26  Privát üzenet  

A válaszok
A kisfiam is 8 hónapos és mióta megkóstolta a “normális” kaját nem igazán akar mást enni. Sokat is eszik mennyiségben, de egy-két alkalommal így is kel éjjel. Mondjuk többször nem ébred meg és napközben se nyűgös, de én azt gondolom, hogyha éhes lenne sírna amíg nem kap enni. Hízik rendesen? Fejlődik?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 14. 13:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A héten megyünk a védőbe.de én úgy latom rajta hogy jó husikában van.a kis pofija is jó ki van kerekedve.

# 2/5Időpont máj. 14. 13:38 Privát üzenet

1 éves koráig fő tápláléka az anyatej.Szóval mivel szoptatod, mindent megkap amit kell. :)

Szerintem biztos hogy elég neki. Esetleg majd husit adhatsz neki a főzelék mellé és már tejtermékeket is ehet lassan.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 14. 15:13 Privát üzenet

3as vagyok. Az lemaradt hogy az én kislányom így eszik.:

8kor 200 ml tápszer

11kor kB. 200 g gyümölcs valamivel(müzli, keksz stb)

14 kor kB. 200 g főzelék vagy zöldség husival

17 kor 200ml tápszer

20 kor 240 ml tápszer

Most lett 9 hónapos

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 14. 15:16 Privát üzenet
Az én fiam 8 hónaposan még épphogy elfogadta a pürés almát, és nagyjából csak azt. Aztán jött a répa, krumpli. És annyi cici, amennyit csak kért azaz jó sok :)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 16. 21:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyukak! Milyen elso cipot vettetek 1 eves gyermeketeknek?
Mi a velemnyetek arrol ha egy 1,5-2 eves baba neha tabletezik?
Eszik, elalszik, büfi, felriad, csak evés nyugtatná meg. Mit csináljak?
A másfél eves kislanyom kb.2 hete nem akar napkozben aludni. Miert? Mit tegyek, ez neki sem jó!
Mikor váltottátok le a cumisüveget csőrös pohárra majd pohárra?
Most az én 7 hónaposomnak hányszor kéne ennie egy nap, és milyen sorrendben?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!