Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mikor és hogyan szoktassam önálló alvásra a kisfiamat?

8 hónapos, ringatva alszik, de mar nagyon nehéz. Éjszaka se tud magától vissza aludni.

máj. 14. 20:30  Privát üzenet  

A válaszok
Tedd be a kiságyba, maradj mellette, simogasd, beszélj hozzá, énekelj neki, de kapd fel azonnal, amikor sír. Hozzá fog szokni.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 14. 20:38 Privát üzenet
Melle (az agy melle vegulis) szoktam fekudni a földre es cirogatom. Megszokta hamar ezt. Kb 1eves kora utan mar nem tudtam en se ringatni meg setalni vele, mert 10kg pluszos volt. Neha relax fotelban magamon altattam. Ma mar egyedul megy az ágyába es mesélni kell neki. (20honapos)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 14. 21:16 Privát üzenet
1,5 evesen ment talan eloszor a mellefekves, elotte csatos hordozoban altattam szoptatos fotelben ringatva, vagy gimnasztikai labdan rugozva. Szoptatos fotelben a sulya nem is volt nehez, es ringatni is konnyu volt, kozben olvastam, neteztem, o meg szuszogott rajtam. Olyan gyorsan elmegy ez az idoszak, nekem hianyzik (bar en kezben talan egyszer vagy ketszer ringattam, az tenyleg nagyon megerolteto).

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 14. 21:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy szoktassam le a 1,5 éves kisfiamat az éjszakai cumisüvegezésről?
Hogyan szoktassam le 4 hónapos kisfiamat a ringatva elalvásról?
Hogy szoktassam le a 13 hónapos kisfiamat?
Hogyan szoktassam le 5 éves kisfiamat a cumizásról?
Hogy szoktassam át a 2-es etetőcumiról a 3-ra a kisfiamat?
Tudnátok segíteni hogy hogyan szoktassam le egy éves kisfiamat az éjszakai felébredésekről? 2X adok neki éjjel tápit, plussz inni, mert nem alszik vissza.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!