Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom megkóstolt egy cigi...

Kislányom megkóstolt egy cigi csikket menjünk az orvoshoz, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
El sem tudom képzelni honnan szedte mikor egyikünk sem cigizik. Egy pillanatra nem figyeltem mikor készítettem a tízórait neki. Megláttám rögtön kimostam a száját és a dohányt vissza is sikerült szedni mielőtt lenyelte volna. Bocsi hogy össze vissza irok nagyon ideges vagyok. 8 hónapos
2019. máj. 16. 09:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodj meg, ettől nem lesz semmi baja, én ezzel nem is mennek orvoshoz, annyi szart megesznek, ezt meg le se nyelte, ha jól értem.
2019. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nyelt volna le. Ahogy kinyitottam a száját sikerült kivenni egyben egy darab olyan össze ragadt dohányt, tehát nem hiszem hogy nyelt volna le. Utána kimostam a száját ahogy csak tudtam. A tízórait is megette azóta és nagyon sok vizet itattam vele. Most kezdek egy kicsit megnyugodni.
2019. máj. 16. 10:06
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Meg még ha nyelt is le belőle, akkor mit tudnak vele csinálni? Ezért nem fogják kimosni a gyomrát (ne is mossák, az hatalmas tortúra, kórház stb). Semmi baja nem lesz ennyitől, az én gyerekem cifrább dolgokat is összeszedett az udvaron (mindig hagytam a földön kúszni-mászni, nem vagyok koszfób)
2019. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Ennél durvább dolgokat fog még a szájaba venni, pl majd horgászhatod ki a köveket, bevasarlokocsit meg ilyeneket a szajabol. Az enyém ennyi idősen a földet ette.

Nyugi, semmi baja nem lesz, de a dohanyos ismerosnek szolhatnal, hogy a kukaba dibja a csikket, vagy takarits surubben.

2019. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy minden nap porszívózok mivel előszeretettel nyalja végig a szőnyeget minden nap! Épp ezért nem tudom elkepzelni honnan szerezte. Kint pedig van egy üveg tele vízzel a ciginek tehát még nincs is szétdobálva.
2019. máj. 16. 10:45
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
Női hiszti, ezért lesz minden nő által nevelt gyerekből roncs az oviban, mert az alap immunrendszerük se alakul ki hároméves korukra. Jó hogy nem hívsz mentőt.
2019. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Természetesen aggódom a gyerekemért ráadásul első baba. Azért mégsem újságdarabot vett a szájába.
2019. máj. 16. 11:44
 18/22 anonim ***** válasza:
29%

Figyelni kellene a gyerekre."csak egy percre nem figyeltem."

Mondják a szar szülők akik leteszik a gyereket két gyakori és fészbúk komment közben,aztán vinnyognak hogy konnektorba nyúlt.

2019. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Mint írtam is kedves utolsó épp a tízórait készítettem neki, de hogy világos legyen ilyen sötétnek leírom pontosan : amíg kivettem a főtt körtét a vízből beletettem a ketrecbe viszont fel perc múlva ordított ezért kivettem, hogy másszon. A csikket pedig az idő alatt kóstolta meg, míg össze turmixoltam a körtét, persze közben figyeltem, de háttal ült nekem és szentül azt hittem hogy a rágókáját rágja mivel azt láttam a kezében.
2019. máj. 16. 12:12
 20/22 anonim ***** válasza:
31%

"jkoczor

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnapelőtt 22:24

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Kislányom megkóstolt egy cigi csikket menjünk az orvoshoz, lehet valami baja?

"Figyelni kellene a gyerekre."csak egy percre nem figyeltem." Mondják a szar szülők akik leteszik a gyereket két gyakori és fészbúk komment..."

Az üzenet szövege: Te biztos még sosem hibáztál és minden mindig tökéletesen csinálsz,tipikus tökéletes,mindentjobban tudó anyuka vagy????Szerintem a szar szülöség nem éppen ott kezdödik ahogy te leirtad."


Hitegesd magad, attól még az ilyen anya szar. Ennyi.

2019. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!