Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet ilyenkor teni? Vagy...

Azumi97 kérdése:

Mit lehet ilyenkor teni? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

8 honapos lányom sürün felkel enni.

Regeli 8 kor bébiétel

Uzsona 10 kor gyümölcs

Ebéd 13 kor fözelék, hus

16 kor bébiétel

8 kor fürdetem majd 210ml tápszer és megy aludni.

A probléma hogy felkel 23 kor eszik 210ml majd 1 kor és 4 kor is. Midhárom alkalomal megeszik 210ml tábszert.


2019. máj. 17. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Éjjel pótolja, amit nappal nem kap meg. 8 hónaposan még ezért nem kellene étkezést kiváltani. Egyáltalán. De ha ettől el. is tekintünk: az hogy jutott eszedbe, hogy még reggelire se tápszert adj??
2019. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli táp és a vacsi is.. Mert neki még kell x ml/nap.. Ám nem biztos hogy a gyümölcsös pepektol jollakik ám.... A lányom egy óra múlva ugyan úgy megitta a táp adagját..
2019. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi elkuldtem véletlen és a telo is javít.. Lehet estére meglehetne próbálni a tej pépet. Hátha jobban laktatja.
2019. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 1 éves korukig az anyatej/tápszer a fő táplálékuk. Azzal, hogy ilyen gyorsan ennyi étkezést kiváltottál lényegében éhezik nappal. Na nem szorszerint, mert a hasa tele, de nem számára ezek nem elég táplálóak.
2019. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előző válaszoloknak. Többször adjál tápszert napközben.

Nekem a 9 hónapos kislányom még háromszor kap tápszert és két étkezés van kiváltva. Éjszaka nem kér enni hiába kel fel max egy Kis vizet.

2019. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Én adnék még Neki vacsira valamit, mondjuk amit ebédre is evett, majd alvas előtt még tápszer. A délutáni étkezest kevésnek látom, 16-20-ig sok idő eltelik es nem biztos, hogy elég Neki a tápszer.
2019. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megprobálom a napi 3 tápszert és csak két uzsonát mint gyümölcs vagy fözelék és meglásuk.
2019. máj. 17. 09:09
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Egy éves korig az anyatej, tápszer a fő táplálék a tied meg egyáltalán nem kap napapal, tudod tudod te mennyi kárt okozol (Okoztál már eddig is ha régóta megy ) neki ?
2019. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 éves korig a reggeli vacsi az tápszer vagy anyatej kell legyen



Kevés neki a " tejalapú" étkezés

2019. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!