Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés
Azumi97 nevű felhasználó kérdése:

Mit lehet ilyenkor teni? Vagy ez normális?

8 honapos lányom sürün felkel enni.

Regeli 8 kor bébiétel

Uzsona 10 kor gyümölcs

Ebéd 13 kor fözelék, hus

16 kor bébiétel

8 kor fürdetem majd 210ml tápszer és megy aludni.

A probléma hogy felkel 23 kor eszik 210ml majd 1 kor és 4 kor is. Midhárom alkalomal megeszik 210ml tábszert.

máj. 17. 08:07  Privát üzenet  

A válaszok
Éjjel pótolja, amit nappal nem kap meg. 8 hónaposan még ezért nem kellene étkezést kiváltani. Egyáltalán. De ha ettől el. is tekintünk: az hogy jutott eszedbe, hogy még reggelire se tápszert adj??

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont máj. 17. 08:18 Privát üzenet
Reggeli táp és a vacsi is.. Mert neki még kell x ml/nap.. Ám nem biztos hogy a gyümölcsös pepektol jollakik ám.... A lányom egy óra múlva ugyan úgy megitta a táp adagját..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont máj. 17. 08:50 Privát üzenet
Bocsi elkuldtem véletlen és a telo is javít.. Lehet estére meglehetne próbálni a tej pépet. Hátha jobban laktatja.

# 3/9Időpont máj. 17. 08:52 Privát üzenet
Nagyjából 1 éves korukig az anyatej/tápszer a fő táplálékuk. Azzal, hogy ilyen gyorsan ennyi étkezést kiváltottál lényegében éhezik nappal. Na nem szorszerint, mert a hasa tele, de nem számára ezek nem elég táplálóak.

# 4/9Időpont máj. 17. 08:54 Privát üzenet

Igazuk van az előző válaszoloknak. Többször adjál tápszert napközben.

Nekem a 9 hónapos kislányom még háromszor kap tápszert és két étkezés van kiváltva. Éjszaka nem kér enni hiába kel fel max egy Kis vizet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont máj. 17. 09:05 Privát üzenet
Én adnék még Neki vacsira valamit, mondjuk amit ebédre is evett, majd alvas előtt még tápszer. A délutáni étkezest kevésnek látom, 16-20-ig sok idő eltelik es nem biztos, hogy elég Neki a tápszer.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont máj. 17. 09:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megprobálom a napi 3 tápszert és csak két uzsonát mint gyümölcs vagy fözelék és meglásuk.

# 7/9Időpont máj. 17. 09:09 Privát üzenet
Egy éves korig az anyatej, tápszer a fő táplálék a tied meg egyáltalán nem kap napapal, tudod tudod te mennyi kárt okozol (Okoztál már eddig is ha régóta megy ) neki ?

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont máj. 17. 10:09 Privát üzenet

1 éves korig a reggeli vacsi az tápszer vagy anyatej kell legyen

Kevés neki a " tejalapú" étkezés

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont máj. 17. 10:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális még ilyenkor a vérzés?
Két napja ráz a hideg. Ez normális ilyenkor?
Kisfiam fitymaletapadása részben feloldódott, és ott piros a makkja. Ez normális ilyenkor?
Beteg a lányom, lázas az normális hogy ilyenkor egesznap rajtam lóg és velem akar aludni is, hagyjam neki? Ti hagynátok? 2,5 éves
Lehet méhen kívül terhesség esetleg vagy ez ilyenkor normális?
Segitseget szeretnek kerni december 8-an volt meg utoljara teszteltem 2 eros pozitivat 22-en megyek dokihoz es erdeklodnek hogy a derekfajas az normalis ilyenkor?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!