Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 150ml tápszer 3 óránként az...

Hosztafi Erna kérdése:

150ml tápszer 3 óránként az nem sok?

Figyelt kérdés
7 hetesen 150ml tápszert eszik a kisfiam(szül.súly:4280)valamikor még ezt sem tudja kivárni,őrjöng,nem alszik illetve eszi,szívja az öklét.Fogyóztattuk is,m.A doktornő szerint túlsúlyos,na az kész tragédia volt,3 óra orditás.Nem kínzom!

2019. máj. 17. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
De, rengeteg! Nekem kb 5-6 hónaposan evett ennyit a fiam, pedig ő sem volt kis darab.
2019. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Fogyóztattad? ☹️ Ahh... Én ezt nem értem. Miért kell ragaszkodni minden áron a tankönyvi példához? Igen soknak tűnik, de ha ő ennyit igényel, akkor ennyit eszik. Az én fiam 2hónapos korára megduplázta a születési súlyát. Majdnem megevett a drnő. Most meg 16hónaposan sovány, annyit megy, hogy egyszerűen lemozogja nem ér rá enni, most ez a baj. Te vagy a babáddal neked kell tudni a jelzéseiből, hogy éhes e. Ha az ne hagyd ordítani, mert most éppen nagyobb az átlagnál.
2019. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
Nekem 7 hónapos sokszor a 120-at is alig eszi meg. Normal sullyal szuletett
2019. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na jo de ha nem adsz neki akkor éhezni fog? Az én lányom is zabagép volt, fél évesen 10 kg volt. Ahogy nőtt,meg a hozzataplalas is segitett,megnyúlt,most teljesen átlag.
2019. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a 7 hónapos fiam eszik ennyit. Kicsit sok szerintem.
2019. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos babának való adag. Az én fiam eszik ennyit 4 hósan és 4150 volt a szuletesi sulya.

Mennyi a sulya a babádnak?

2019. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem éhes, hanem jön a foga. (Tömi az öklét, jól esik neki a cumit rágcsálni.) Nem túl gyakori ilyen idősen, de előfordul. És nem akkor kezd fájni a fogzás a babának, mikor megjelenik az ínyén a fehér csík, hanem hetekkel korábban.
2019. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
7 hetes babának rengeteg... Ismerek olyat, aki 100 ml-ket adott a babájának pár hetesen, mondanom se kell, hogy hatalmas lett a gyerek. Indok, ugyanaz volt, hogy a gyerek kikövetelte. Hát nem, a sírás nem feltétlenül jelenti, hogy éhes, ebben az esetben sírhat attól is, hogy fáj a hasa vagy foga, lehet pont azért mert megterheled a rengeteg tápszerrel. A dobozon fel van tüntetve az ajánlott adag, nem viccből... Nem játék a gyerek, annyit eszik, amennyit adnak neki, ha nem hagyja abba magától az evést csak azért van mert pici! Nehogy már a pár hetes baba diktálja a felnőttnek mennyit egyen, azért van a szülő.
2019. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!