Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ti használnátok ilyet?

hordozó helyett? Csak véleményre vagyok kíváncsi. Barátnőm szeretne ilyet rendelni. Szerintetek ebbe hány hónapos kortól lehet bele tenni a babát?

[link]

máj. 18. 11:49  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nem. Ugyanolyan mint a külön kapható kenguru, csak bele van építve egy pulcsiba. A kengurut csak akkor lehetne használni, ha a baba már rendesen tartja a fejét, kisebbet tilos beletenni, mert tönkrevágja a gerincét. Mire meg annyira rendesen tartja a fejét, hogy bele lehetne tenni, általában olyan súlya van, hogy anyuka dereka-háta szakad le a súlytól.

Ráadásul nem is praktikus. Ha vásárolni megy és nagyon meleg van bent, nem tudja levenni, mert a gyereket addig nem tudja hova tenni. Ilyenkor akkor már inkább a külön kenguru/egyéb hordozó, mert azt kabát/kardigán alá is tudja venni, ami könnyebben levehető anélkül, hogy a babát is ki kéne venni.

De amúgy nem használnék semmi ilyesmit, én mindig meg tudtam oldani a bevásárlást, közlekedést babakocsival is.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont máj. 18. 11:59 Privát üzenet
Elképzelem ahogy a pulóver hátának az alja a hátad közepéig fel van csúszva mert lehúzza a gyerek aki meg a térdednél lóg. 😂

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont máj. 18. 12:06 Privát üzenet
Ez konkrétan életveszélyes. Rendes hordozóval közös pulcsi oké, de hordozó nélkül semmiképp.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont máj. 18. 12:34 Privát üzenet
Ja, és a kenguru NEM rendes hordozó, semmilyen korosztálynak, akár tartja a fejét, akár nem.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont máj. 18. 12:35 Privát üzenet
1-2, ez csak egy hordozós pulcsi, nem hordozó! :D

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont máj. 18. 12:36 Privát üzenet
Nagyon nem praktikus és egyik félnek sem egészséges ez a kivitelezés. Maximum úgy tudom elképzelni, hogy otthon a kanapén összebújni egy ilyenben a babával, de hordozni soha nem jutna eszembe.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont máj. 18. 12:38 Privát üzenet
szerintem ez hordozós pulcsi,azaz RENDES hordozo fölé lehet felvenni(a kendóguru nem az)gondolj bele,különben csak a pulcsi tartaná a babát....pakolj tele 3 kilo krumplival egy pulcsid zsebeit és hinni fogtok nekem:) és akkor az nem is egy több honapos baba sulya.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont máj. 18. 12:38 Privát üzenet
Lehet, hogy hordozós pulcsi, de akkor sem praktikus. Normál esetben nem a hasadon hordozod a babát, mert így nagyon rossz a súlyeloszlás. Ennél jóval magasabbra kell tenni még egy nagyobb babát is, nemhogy pl egy újszülöttet.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont máj. 18. 12:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én se tartom praktikusnak. próbálom le beszélni a barátnőmet de nem nagy sikerrel.

# 9/14Időpont máj. 18. 12:49 Privát üzenet

8, nézd meg a vásárlók fényképét a termékről! Egyáltalán nincs alacsonyan, csalóka a kép.

Az első képen egy manduca fölött viselik

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont máj. 18. 12:56 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha újból kezdhetnétek tomee tipee vagy avent vagy MAM cumisüveget használnátok? Melyik nem okoz cumizavart?
Van erre valami tudományos magyarázat? Vagy ez csak a véletlen? Élt már át ilyet más is?
Bútor tologatás más gyereke is csinál ilyet?
Magyarban lehet ilyet venni?
Mi lehet ez? Más is tapasztalt ilyet? Egyik napról a másikra? Vagy eddig is ilyen volt csak nem vettem észre?!
Mi lehet ez a kiütés? Láttatok már ilyet?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!