Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használnátok ilyet?

Ti használnátok ilyet?

Figyelt kérdés

hordozó helyett? Csak véleményre vagyok kíváncsi. Barátnőm szeretne ilyet rendelni. Szerintetek ebbe hány hónapos kortól lehet bele tenni a babát?


[link]


2019. máj. 18. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Ugyanolyan mint a külön kapható kenguru, csak bele van építve egy pulcsiba. A kengurut csak akkor lehetne használni, ha a baba már rendesen tartja a fejét, kisebbet tilos beletenni, mert tönkrevágja a gerincét. Mire meg annyira rendesen tartja a fejét, hogy bele lehetne tenni, általában olyan súlya van, hogy anyuka dereka-háta szakad le a súlytól.

Ráadásul nem is praktikus. Ha vásárolni megy és nagyon meleg van bent, nem tudja levenni, mert a gyereket addig nem tudja hova tenni. Ilyenkor akkor már inkább a külön kenguru/egyéb hordozó, mert azt kabát/kardigán alá is tudja venni, ami könnyebben levehető anélkül, hogy a babát is ki kéne venni.

De amúgy nem használnék semmi ilyesmit, én mindig meg tudtam oldani a bevásárlást, közlekedést babakocsival is.

2019. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Elképzelem ahogy a pulóver hátának az alja a hátad közepéig fel van csúszva mert lehúzza a gyerek aki meg a térdednél lóg. 😂
2019. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez konkrétan életveszélyes. Rendes hordozóval közös pulcsi oké, de hordozó nélkül semmiképp.
2019. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ja, és a kenguru NEM rendes hordozó, semmilyen korosztálynak, akár tartja a fejét, akár nem.
2019. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
1-2, ez csak egy hordozós pulcsi, nem hordozó! :D
2019. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon nem praktikus és egyik félnek sem egészséges ez a kivitelezés. Maximum úgy tudom elképzelni, hogy otthon a kanapén összebújni egy ilyenben a babával, de hordozni soha nem jutna eszembe.
2019. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
szerintem ez hordozós pulcsi,azaz RENDES hordozo fölé lehet felvenni(a kendóguru nem az)gondolj bele,különben csak a pulcsi tartaná a babát....pakolj tele 3 kilo krumplival egy pulcsid zsebeit és hinni fogtok nekem:) és akkor az nem is egy több honapos baba sulya.
2019. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy hordozós pulcsi, de akkor sem praktikus. Normál esetben nem a hasadon hordozod a babát, mert így nagyon rossz a súlyeloszlás. Ennél jóval magasabbra kell tenni még egy nagyobb babát is, nemhogy pl egy újszülöttet.
2019. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én se tartom praktikusnak. próbálom le beszélni a barátnőmet de nem nagy sikerrel.
2019. máj. 18. 12:49
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

8, nézd meg a vásárlók fényképét a termékről! Egyáltalán nincs alacsonyan, csalóka a kép.

Az első képen egy manduca fölött viselik

2019. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!