Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kisfiam Szopás után...

10 hetes kisfiam Szopás után egyből az öklét nyomja bele a szájába, és egész nap ez megy. Tapasztalt anyukák nektek?

Figyelt kérdés
Meg volt az evés és szinte utána az okle a szájába van már nem tudok mire gondolni, a védőnőt még nem kérdeztem
2019. máj. 19. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy van keze és élvezi. 😊 Ha nyugtalan is mellé, lehet a foga, nekem a nagyobbik lányomnak 12 hetesen tört át az első 2. De ha nyugodt, akkor semmi extra.
2019. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Felfedezte, hogy van neki olyanja, és ismerkedik vele.

Ha nyugos mellé, vagy nyálzik, akkor mozgolódnak a fogcsírái. A kisebbem 7 hetesen a nagyobb 2 hosan kezdte a nyálzos törtenetes fogzós dolgot. A nagynál 4 honapig tartott, mire áttört, a kicsinek már látszanak a fehér csikok az inyen. Ő 4 hos.

2019. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget...

Hát lehet hogy foga lehet.... Csak néha kicsit idegesítő hogy azt hiszem hogy éhes lehet!!!

Na meg a sok nyál ami kifolyólag az kicsi kis száján.!

Hát ha beveszi a szájába az öklét akkor szívja! És onann veszem hogy éhes lehet!?

De még nagyon tapasztalatlan vagyok!

Első babám és még gyakorolnom kell!!! 🤗😁☺️

2019. máj. 19. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem éhes, csak rájött, hogy van keze...
2019. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adj neki cumit!Jobb mint az ökle.
2019. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hiába adom neki oda a cumit

Kiökdosi a nyelvével és csak az okle

2019. máj. 19. 18:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Kilökdösi*
2019. máj. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!