Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

10 hetes kisfiam Szopás után egyből az öklét nyomja bele a szájába, és egész nap ez megy. Tapasztalt anyukák nektek?

Meg volt az evés és szinte utána az okle a szájába van már nem tudok mire gondolni, a védőnőt még nem kérdeztem

máj. 19. 12:46  Privát üzenet  

A válaszok
Rájött, hogy van keze és élvezi. 😊 Ha nyugtalan is mellé, lehet a foga, nekem a nagyobbik lányomnak 12 hetesen tört át az első 2. De ha nyugodt, akkor semmi extra.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 19. 12:54 Privát üzenet

Felfedezte, hogy van neki olyanja, és ismerkedik vele.

Ha nyugos mellé, vagy nyálzik, akkor mozgolódnak a fogcsírái. A kisebbem 7 hetesen a nagyobb 2 hosan kezdte a nyálzos törtenetes fogzós dolgot. A nagynál 4 honapig tartott, mire áttört, a kicsinek már látszanak a fehér csikok az inyen. Ő 4 hos.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 19. 13:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget...

Hát lehet hogy foga lehet.... Csak néha kicsit idegesítő hogy azt hiszem hogy éhes lehet!!!

Na meg a sok nyál ami kifolyólag az kicsi kis száján.!

Hát ha beveszi a szájába az öklét akkor szívja! És onann veszem hogy éhes lehet!?

De még nagyon tapasztalatlan vagyok!

Első babám és még gyakorolnom kell!!! 🤗😁☺️

# 3/7Időpont máj. 19. 14:44 Privát üzenet
Nem éhes, csak rájött, hogy van keze...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 19. 15:07 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Adj neki cumit!Jobb mint az ökle.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 19. 18:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hiába adom neki oda a cumit

Kiökdosi a nyelvével és csak az okle

# 6/7Időpont máj. 19. 18:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kilökdösi*

# 7/7Időpont máj. 19. 19:14 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kisbabam nagyon hasfajos, majdnem egesz nap sír, mas us tapasztalt ilyent?
Volt alakinek hasonlo? Ciklusom 6. napján vagyok, ma egész nap, gyakran erős szurkálást érzek a méhemben. Tudom hogy nem vagytok orvosok, de ha valaki tapasztalt hasonlot és...
Tapasztalt anyukák kérlek, majd 3 hónapos lányom egész nap sír, nyugtalan, alig eszik, alig alszik. Mitől?
Tapasztalt anyukák SEGÍTSETEK. 8 Hónapos a kisfiam, egész nap csak kézben hajlandó el lenni mit tegyek? Hogy szoktassam rá hogy el legyen?
Tapasztalt Anyuka ilyet tápszerrel? Amióta kipróbáltuk a Mildibé3 natúr tápszert, a kisfiam egész testén piros foltok jelentek meg. Szerintünk a tápszertől. Mi okozhatja, melyik...
13 hetes vagyok és kb 1 hete érzem keményedni a hasam. De van hogy csak a jobb oldalon és nem az egész hasam, és ez a gyakoribb. A lányomnál akkor volt ilyen egyoldalú mikor már...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!