Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Használt valaki az alábbihoz hasonló babahordozót?

Kisfiam nagyon szeret ebben a pózban nézelődni, de már nagyon nehéz, nem sokáig bírom. Gondoltam vennék egy ilyet. Mi a véleményetek róla?

[link]

máj. 20. 09:04  Privát üzenet  

A válaszok
Tud ülni önállóan??

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 20. 09:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen.

# 2/8Időpont máj. 20. 10:02 Privát üzenet
Nekünk hasonló van, csak nincs ilyen nyakba akasztható rögzítője, én nagyon szeretem, az én lányom is mindig kifele akar nézelődni, nekünk bevált, leveszi a terhet a hátamról, facebookon a marketplace-ről rendeltem, csípőülőke néven rá tudsz keresni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 20. 11:17 Privát üzenet
ez egy sima csípőülőke. Ha amúgy is kézben van és tényleg nehéz tartani egy idő után, akkor megfelelő lehet. DE ez nem hordozó, ez tényleg csak egy kis alátámasztást ad a popó alá, hogy ne a karodon legyen a súlya.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 20. 12:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen tudom, hogy ez nem hordozó igazából. Csak már leszakad a karom, mert 9 kg a fiam és nagyon szeret így kifelé lenni, nézelődni. A babakocsit már nem szereti.

# 5/8Időpont máj. 20. 13:44 Privát üzenet
Ha szeret kifelé/előrefelé nézelődni, és volna benned affinitás a hordozás felé, akkor csípőre (karikásban) vagy hátra (kendőben, mei taiban, stb) lehetne tenni. Még ennyire sem kell tartani, mint ezzel, biztonságos, egészen biztosan kényelmes.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 20. 14:45 Privát üzenet

Ha hordozásra használod, akkor borítékolható a gerincferdülésed..

Rz nem babakocsvibhelyett való, hanemarra, amikro sima kézben lenen könnyebb legyen vinni

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 20. 19:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, jól tudom, hogy mire való.

# 8/8Időpont máj. 20. 20:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adamo (vagy hasonló) hintát hogy használtátok pici babánál?
A Lidl-ben kaphato Lupilu pelenka hasonlo az Aldishoz?
10 hetes kisbabánál 1x1cm-es kutacs mennyire baj? Van valakinek hasonló tapasztalata?
Van valakinek hasonló tapasztalata a babájával?
Ti mit tennétek? Nektek is voltak hasonló gondjaitok szülés után? Vagy ez már tényleg sok?
7 hónapos kislányom még mindig borzasztó hasfájós. Valakinek hasonló tapasztalat? Meddig tarthat ez még?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!