Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki az alábbihoz...

Használt valaki az alábbihoz hasonló babahordozót?

Figyelt kérdés

Kisfiam nagyon szeret ebben a pózban nézelődni, de már nagyon nehéz, nem sokáig bírom. Gondoltam vennék egy ilyet. Mi a véleményetek róla?

[link]


2019. máj. 20. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Tud ülni önállóan??
2019. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. máj. 20. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hasonló van, csak nincs ilyen nyakba akasztható rögzítője, én nagyon szeretem, az én lányom is mindig kifele akar nézelődni, nekünk bevált, leveszi a terhet a hátamról, facebookon a marketplace-ről rendeltem, csípőülőke néven rá tudsz keresni
2019. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy sima csípőülőke. Ha amúgy is kézben van és tényleg nehéz tartani egy idő után, akkor megfelelő lehet. DE ez nem hordozó, ez tényleg csak egy kis alátámasztást ad a popó alá, hogy ne a karodon legyen a súlya.
2019. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen tudom, hogy ez nem hordozó igazából. Csak már leszakad a karom, mert 9 kg a fiam és nagyon szeret így kifelé lenni, nézelődni. A babakocsit már nem szereti.

2019. máj. 20. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret kifelé/előrefelé nézelődni, és volna benned affinitás a hordozás felé, akkor csípőre (karikásban) vagy hátra (kendőben, mei taiban, stb) lehetne tenni. Még ennyire sem kell tartani, mint ezzel, biztonságos, egészen biztosan kényelmes.
2019. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha hordozásra használod, akkor borítékolható a gerincferdülésed..

Rz nem babakocsvibhelyett való, hanemarra, amikro sima kézben lenen könnyebb legyen vinni

2019. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, jól tudom, hogy mire való.
2019. máj. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!