Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 9 hónapos babám még...

Baj ha 9 hónapos babám még csak támaszkodva ül?

Figyelt kérdés
Kezeivel támaszkodva ül, már az ágy szélén kapaszkodva fel áll, de még nem ül "simán" stabilan. Viszont most kaptuk meg a védőnőtől a 9 hónapos kérdőívet és ott már az az első kérdés hogy tud - e ülni. Azt hittem eddig hogy szépen fejlődik babám, de kicsit félek mit mond hétfőn a védőnő, akkor visszük vissza a kitöltött kérdőívet.
2019. máj. 21. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nyugalom, ráér. Teljesen mindegy, mikor kezd el ülni, mert az egy mozgásfejlődési zsákutca, semmi nem következik belőle, nem épül rá semmi.
2019. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én 9 hónapos kisfiam csak w-ben ül. A védőnő szerint ez még nem számít ülésnek. De azt mondta, hogy ha rendesen kúszik, mászik akkor nincs ok az aggodalomra, majd megtanul ülni is.
2019. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Nem baj, ha nem ül. 10-11 hónapos korig kell megjelennie az önálló ülésnek.

2019. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
2-esnek, semmiképp ne hagyd w-ben ülni. Nagyon káros. Akkor inkább sehogy ne üljön.
2019. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom, hogy a w nem jó neki. Próbáljuk korigálni z-vé.
2019. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy ez a 9-10 hónapos koráig KELL ez akkora baromság. Az ülés a világon semmit nem jelent.
2019. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen.Így is van ugye elég sok minden amire figyelni kell, erre még rájön ez a sok elvárás hogy mit kell tudnia egy babának...
2019. máj. 21. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!