Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A zaj árthat-e egy 22 hetes...

A zaj árthat-e egy 22 hetes magzatnak?

Figyelt kérdés
A szomszédunkban iszonyatosan zúgott egy gép kb fél órát, utána nekem is csengett a fülem, olyan volt mintha a mi szobánkban dolgoztak volna. Ettől lehet valami baja a babámnak?
2019. máj. 21. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Lol... Ez az túlparázás netovábbja. Csak nyugodj meg és gondold végig réálisan, józan paraszti ésszel, hogy mégis mi baja lenne.
2019. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Az én gyerekem anno a hangszóró előtt feküdt, ott volt hely. Simán ment a zene normál hangerővel, még se izgatta. Olyan jókat horpasztott!!!!
2019. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak utánaolvastam és azt írja a neten hogy már az anyaméhben halláskárosodás érheti a magzatot akár rövid idő után is és megijedtem mert tényleg iszonyatosan hangos volt. Próbálok terhesen minden veszélyes helytől távol mardni és vigyázni. Csak akartam pár igazi példát hallani, hogy tudjam túloznak-e az internetes leírásokban. Ott azt írják, hogy a nem kifejlett fül bizony még nagyon sérülékeny, akár meg is süketülhet a magzat születése előtt, ha nagy zajnak van kitéve. Ezért pánikoltam be.
2019. máj. 21. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Linkelj már olyan oldalakat, ahol ezt írják? Magyart vagy külföldit, mindegy...
2019. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2019. máj. 21. 17:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Most épp ezt találtam meg, volt még de már nem kerersgetem vissza.
2019. máj. 21. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp csak a brit tudósok hiányzik a cikkből...
2019. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastad ebben a cikkben, hogy fél órányi szomszédos lakásban lévő zajtól megsüketül a gyerek? Semmi konkrét információ nincs benne.
2019. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!