Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az ikerterhesseg es utana?

Milyen az ikerterhesseg es utana?

Figyelt kérdés

Azok velemenye, tapasztalata erdekel, hogy milyen ikrekkel a terhesseg, a szules, es miutan megszulettek, hogy oldajtok meg az ellatast? Etetest, nyugtatast? Ha az egyik felkel, felkel a masik is? Vagy szimbiozisban lehet veluk csinalni a dolgokat. Ertem ez alatt, hogy eves, bufi, peluscseere stb. (Mig csecsemok). Nehez nagyon? Parom anyukajanak iker testvere van, az esely nalunk is meg van (termeszetesen tudom, nincs kove vesve es mar van egy babank), de erdekelne kinel milyen az iker babakkal a nap.

25/N


2019. máj. 22. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz. Nagyon nehéz. A terhességem alatt többször voltam kórházban vérzéssel, végül 37+6 naposan volt programozott császárom. Nekem van segítségem, de így sem volt egyszerű az első 3 hónap, nagyon impulzív, sírós babák voltak akkoriban, plusz hasfájósak is. Azóta persze sokkal jobb a helyzet, már 6 hónaposak. Viszont akármennyire is nehéz, egy csoda ikres anyukának lenni. Imádom minden pillanatát.
2019. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ikerterhességre való hajlam női ágon öröklődik :) ezt a dokim mondta. A kérdésedre azonban csak félig tudok válaszolni: van egy 19 hós kislányom és közben 20hetes ikerterhes vagyok 2 kisfiúval.. Igazából egyelőre csak annyit tudok mondani, hogy már maga a várandóssgág is sokkal nehezebb! Mindenem fáj, kevés a levegőm! Közben ugyan határtalanul boldognak érzem magam, mert ez egy csoda is egyben! De nagyon szeretném, ha már vagy 36 hétnél tartanánk! Akkor fogok megnyugodni, ha végre a karjaimban foghatom őket! Mellesleg nekem a dokim azt mondta, akár lesz komplikáció, akár nem, legkésőbb 32.héttől kórházba fektet, ahonnan már csak babákkal enged haza! Számomra ez még a nagyon félelmetes. A kislányomat hetekre/hónapokra itt hagyni.. A szüléstől nem félek, az elsővel is császáros voltam. Ellenben a szülés utáni pár hónap még egy hatalmas kérdőjel :)
2019. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Sok sikert neked utolso! 1 baba is nehez az elejen, nem hogy 2 :) De az biztos, hogy 2 pici sziv dobogasanal nem lehet jobb :)
2019. máj. 24. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Csodák ők mindannyian, akár egyedül, akár többen érkeznek egyszerre! Kívánom Nektek, Kedves Kérdező, hogy minden a tervetek szerint alakuljon!
2019. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!