Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ikergyerekek mindig leleszn...

Az ikergyerekek mindig lelesznek maradva a fejlődésbe kortársaiktól? 37. hétre születtek meg.

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt nem hinném egyáltalán. Az ikrek általában előbb születnek, már 37. hétre várhatóak a legtöbb esetben. Ilyenkorra már minden magzat kifejlődött, nem kell tartani lemaradástól!

2008. nov. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán ne, nem kell ezen aggódnod. Én ismertem olyat is aki a 29-hétre ikreit és teljesen jól vannak. Mondjuk ők egy kicsit nehezebben híznak hasonló korú babákhoz képest, de majd ők is felzárkóznak. Nem kell aggódnod.
2008. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ mennyivel születtek. Az én fiaim 37. hétre születtek, egyenként 3100 g-mal, semmi bajuk nem volt, semmiben nem voltak-vannak lemaradva. 6 évesen mentek suliba, s most 4. osztályosan nagyon jó tanulók. Tehát abszolut nem törvényszerű, hogy bármilyen hátránnyal indulnának.
2008. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!