Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátoknál hány hónaposan...

A ti babátoknál hány hónaposan kezdődött a szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
Mi volt a legelső jele? Van olyan baba, akinél ez nem jelentkezik?
2019. máj. 22. 18:40
 1/7 Reni 28 ***** válasza:
Szia! Az én babámnál 9 hónaposan kezdődött. Rögtön el kezd sírni ha pl kimegyek a szobából, és másnál is csak akkor van el, ha lát.
2019. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekemnél sem tűnt fel hogy ez lenne
2019. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

9 és nem tudom. Első gyerek éjszaka ébredt neha alapból de cumit kapott és aludt tovább, 9 hónapos kortól vele kellett lenni. Nappal is sírt ha letettem, pedig előtte nagyon lefoglalta a mozgás. Elég nyugis volt babaként is, pl ha a nappaliban teregettem, simán hagyta, de itt már azt sem, folyamatosan kapaszkodott a lábamba. 11 hónaposan csökkent. Egyébként pl fogzáshoz és mozgásfejlődéshez nem sok köze volt időpontot tekintve se a 9 se a 11 hónapos kornak. (Sőt pont ezután jött több foga, mikor igaz nyafis volt, de akkor se ilyen matrica)


A kicsi hát.. születésekor 😂 nem vettem észre változást ebben a korban sem, mert nagyon ölbebaba. Mikor elkezdett mozogni is ha elfaradt visszaült az ölembe, ha dolgom volt másik helységben se tudtam otthagyni sose, a lábamba kapaszkodott ahogy megtanult kapaszkodva felállni, az éjszakai visszaalvás meg amúgy is kritikus pont volt.

2019. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt egyiknèl sem. 😊
2019. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kicsinél 6 hónapos kora körül kezdődött, abban nyilvánult meg, hogy sírt mikor kimentem a szobából, sőt volt olyan is, hogy még hátat sem fordíthattam neki, mert azonnal kezdte a nyafogást. Mikor elkezdett kúszni, akkor lett jobb.

A nagynál még most is tart :) nagyon anyás 6 éves

2019. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemigazán volt még.


11 hónapos



Vannak nagyon szepa napok, van amikor meg le sem kakkantja merre megyek

2019. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemsokára két éves a fiam. Eddig még nem volt ilyesmi jele. Nagyon jól elvan az apjával is, mehetek ahova akarok 😂 meg a nagyszülőkkel is bármikor hagyhatom nem sír, nagyon jól elvan velük.
2019. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!