Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a gondja? Nagyon meg...

Mi lehet a gondja? Nagyon meg vagyunk ijedve

Figyelt kérdés
Másfèl éves lesz a kisfiunk juniusba. Tegnap előtt dèlutáni alvás után volt, hogy botlott mindenen, elesett, nehezebben állt a lábán de elmúlt, utána tegnapi alvás után volt rá sem tudott állni a lábára, csak rogyott össze, fogta a lábait ès sírt. Azonnal rohantunk be a kórházba, ahol meghallgatták a mellkasát, megtekergették a lábát, ès annyit mondtak hogy valami vírus lehet ami a izületi gyulladást okozott neki, ès kapott cataflam cseppet. Ma nem volt ilyen a lába, csak kicsit rosszabb volt az egyensúlyérzéke, meg nyitva van a szája, eddig nem volt így. Vagy lehet hogy már én látok mindent rossznak, de rettegek hogy valami nagy baj van, valakinek van ilyen tapasztalata?
2019. máj. 22. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy a kedve nagyon jó, pörög egész nap
2019. máj. 22. 19:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fülét vizsgáltassátok meg, a belső fül egyensúlyszervenek a gyulladása is okozhatja az egyensúly zavarát, bár olyankor a láb nem fáj.
2019. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát,én a helyetekben vinném vissza! Főleg,ha még valami tünet előjön! Azért ez a nyitott száj sem normális...Erősködj a háziorvosnál,hohy legalább egy vérképet nèzzenek.
2019. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigyétek vissza!

Lehet akár agyhártyagyulladás is.

Nem azt mondom, hogy az, de olyan dolog is lehet, ami azonnali kezeléssel orvosolható

2019. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,javult a helyzet! De szerintem is vigyétek vissza! Írj majd,h mit mondtak!

Jobbulást!

2019. máj. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
9kedves kérdező.szerintem is vigyétek vissza.írd majd meg légyszi hogy mi van a kicsivel
2019. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, ma voltunk a háziorvosnál, mindent rendben talált, a szája igazából csak akkor van nyitva ha nagyon koncentrál, alapból be van neki csukva, csak szerintem most a pánikhelyzetben mindent túlreagálva látunk mi anyucik, a járásával semmi gond nem volt tegnap óta. Ma már teljesen olyan volt mint napokkal ezelőtt.
2019. máj. 23. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!