Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mi lehet a gondja? Nagyon meg vagyunk ijedve

Másfèl éves lesz a kisfiunk juniusba. Tegnap előtt dèlutáni alvás után volt, hogy botlott mindenen, elesett, nehezebben állt a lábán de elmúlt, utána tegnapi alvás után volt rá sem tudott állni a lábára, csak rogyott össze, fogta a lábait ès sírt. Azonnal rohantunk be a kórházba, ahol meghallgatták a mellkasát, megtekergették a lábát, ès annyit mondtak hogy valami vírus lehet ami a izületi gyulladást okozott neki, ès kapott cataflam cseppet. Ma nem volt ilyen a lába, csak kicsit rosszabb volt az egyensúlyérzéke, meg nyitva van a szája, eddig nem volt így. Vagy lehet hogy már én látok mindent rossznak, de rettegek hogy valami nagy baj van, valakinek van ilyen tapasztalata?

máj. 22. 19:53  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azt nem írtam le, hogy a kedve nagyon jó, pörög egész nap

# 1/7Időpont máj. 22. 19:55 Privát üzenet
A fülét vizsgáltassátok meg, a belső fül egyensúlyszervenek a gyulladása is okozhatja az egyensúly zavarát, bár olyankor a láb nem fáj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 22. 20:08 Privát üzenet
Hát,én a helyetekben vinném vissza! Főleg,ha még valami tünet előjön! Azért ez a nyitott száj sem normális...Erősködj a háziorvosnál,hohy legalább egy vérképet nèzzenek.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 22. 20:49 Privát üzenet

Vigyétek vissza!

Lehet akár agyhártyagyulladás is.

Nem azt mondom, hogy az, de olyan dolog is lehet, ami azonnali kezeléssel orvosolható

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 22. 21:10 Privát üzenet

Remélem,javult a helyzet! De szerintem is vigyétek vissza! Írj majd,h mit mondtak!

Jobbulást!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 23. 07:06 Privát üzenet
9kedves kérdező.szerintem is vigyétek vissza.írd majd meg légyszi hogy mi van a kicsivel

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 23. 10:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok, ma voltunk a háziorvosnál, mindent rendben talált, a szája igazából csak akkor van nyitva ha nagyon koncentrál, alapból be van neki csukva, csak szerintem most a pánikhelyzetben mindent túlreagálva látunk mi anyucik, a járásával semmi gond nem volt tegnap óta. Ma már teljesen olyan volt mint napokkal ezelőtt.

# 7/7Időpont máj. 23. 22:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan anyuka, akinek 20-30 éve volt kisbabája, aki mozgásfejlődésben társaihoz képest lemadadt? Volt később erre visszavezethető gondja?
Volt valakinek olyan gondja hogy a babája nem akart se kúszni se mászni hanem egyből járkálni?
Helo mindenki. tegnap voltam 12 h genetikai uh, ahol 2.7 mm volt a tarkóredő . Nagyon meg vagyok ijedve . Hétfőn mennem kell Debrecenbe ott is megnézik. úgy izgulok. Másoknak...
Ez milyen szeklet igy? Nagyon meg vagyok ijedve!
Lehet egészségügyi gondja belőle? Meg kellene valahogy akadályoznom benne?
Meg vagyok ijedve, mi lehet ez? Nőgyógyászhoz csak jövő héten tudok menni, de addig már megőrülök, ha valakinek hasonló gondja volt, talán tud segíteni. (lent)

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!