Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép lány neveket tudnátok...

Szép lány neveket tudnátok nekem írni? Kun vezetéknévhez

Figyelt kérdés
Most vagyok a 35.hétben,de még mindig nem tudtunk dönteni :S

2019. máj. 23. 08:33
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
56%
Kinek mi a szép? Hiába írom, hogy Leontina, ha neked az nem tetszik. Ott az utónévkönyv, vagy töltsd le az MTA noi nevek listáját és válassz onnan.
2019. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit,csókoltatlak
2019. máj. 23. 08:42
 3/50 A kérdező kommentje:

Atyaúristen, egy ártatlan kérdés.....

Ne segítsetek,bocsánat,hogy felmertem tenni a kérdést:D

2019. máj. 23. 08:54
 4/50 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj, kérdező, ha embertársaid segítségét kéred, javasolt kedvesen kérdezni. Pl. az első hozzászólónak írhattad volna ezt: "köszönöm szépen, sajnos ezen már túl vagyunk, azért is tettem fel a kérdést. Már sok nevet megnéztünk, de egyik sem fogott meg. Szerinted milyen név illene a vezetéknévhez?"

Amúgy én úgy vagyok, hogy valami vagy megtetszik vagy nem. Életed végéig azon a néven szólítod a gyereked, nektek kell tetsszen, nem idegen embereknek. Személy szerint olyan nevet adnék, ami kicsit hosszabb, dallamosabb, és összhangban van a vezetéknévvel. Kun Lívia szép lehet. Kun Szilvia.

2019. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 Maltodextrin ***** válasza:
90%

Kun Leilea (Lejlácska, Lejus)

Kun Katalin (Kati)

Kun Dóra (Dórika)

Kun Szimonetta (Netti)

Kun Anikó (Ani, Ancsa)

Kun Liliána (Lia, Lius)

Kun Tímea (Timi, Timcsi)

Kun Bernadett (Berni)

Kun Renáta (Reni)

Kun Mónika (Móni)


27f

2019. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
82%

Na jó, akkor én adok rendes választ :)

Hirtelen valamiért az Ágota jutott eszembe, úgyhogy rákerestem, és van egy ilyen nevű település, hogy Kunágota. Ha utánaolvasol, és valamiért tetszik a település története, vagy maga a település, akkor aranyos lehet egy ilyen egybeesés. Meg szerintem szép is ez a két név együtt.

Szerintem egy ilyen egyszótagos vezetéknévhez jó a 3 szótagú, hosszabb név. Mivel mássalhangzóra végződik, könnyebb úgy kimondani, ha magánhangzóval kezdődik a következő név, olyan "gördülékeny" lesz tőle.

Kun Orsolya? Kun Elvira? Kun Erzsébet? Kun Imola?

Hát most ennyi :) Remélem, segítettem.

2019. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp hosszabb, olyan 3 szótagos név illene szerintem egy rövid vezetéknévhez. Mivel n-re végződik, a magánhangzóval kezdődők szerintem jobban passzolnak. Nekem pl. tetszene mellé az Eliza, Edina, ha mássalhangzóval kezdődő akkor pedig szintén a hosszabb nevek: Zsófia, Viktória.
2019. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
12,13, nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat,végre valaki megértette a kérdést,nagy jól passzolnak ezek a nevek,legalább letudjuk szűkíteni a kört.:)
2019. máj. 23. 09:18
 9/50 A kérdező kommentje:

14: atyaáég, a Zsófia az nagyon tetszik!

Nagyon köszönöm Neked is!!

2019. máj. 23. 09:19
 10/50 anonim ***** válasza:
81%
Szia, nekem elsőre a Kun Barbara ugrott be, rövid vezetéknévhez hosszabb keresztnév a jó.
2019. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!